Ciężarna Maja Hyży w ślubnej kreacji. Odkryte nogi i długi welon. "Lubię jej odwagę"

Maja Hyży przymierza suknie ślubne
Maja Hyży przymierza suknie ślubne
Źródło: MWMEDIA
Maja Hyży szykuje się do ślubu z Konradem Kozakiem. Ceremonia ma odbyć się na Bali, więc suknia ślubna musi być dostosowana do panującego tam klimatu. Maja Hyży założyła ślubną kreację. Na jaką sukienkę się zdecydowała?

Maja Hyży chce, aby jej drugi ślub był magiczny. Wokalistka ma za sobą nieudane małżeństwo z Grzegorzem Hyżym. Owocem ich dawnej miłości są bliźnięta: Wiktor i Alexander, którzy niedawno skończyli 10 lat. Z Konradem Kozakiem gwiazda ma już prawie dwuletnią córeczkę Antoninę. Maja Hyży znowu jest w ciąży i oczekuje drugiej córeczki. Opowiedziała, jak na kolejną siostrę zareagowali jej synowie.

Maja Hyży w ślubnej kreacji. Odsłoniła nogi

Maja Hyży i jej ukochany chcą się pobrać po przyjściu na świat swojej drugiej córeczki. Piosenkarka może liczyć na pomoc w przygotowaniach do tej uroczystości. Przyjaciele wspierają ją w organizacji tego wyjątkowego wydarzenia, aby sama mogła skupić się na rozwiązaniu ciąży.

"Zależało nam, żeby to była wyjątkowa uroczystość. Taka, o jakiej zawsze marzyliśmy. Zamierzmy pobrać się na Bali" – wyjawiła w rozmowie z Party.

Maja Hyży udała się na przymiarkę sukni ślubnej. Wybrała projekt Roberta Czerwika, który ujawnił, na jaki fason zdecydowała się przyszła panna młoda.

"Uwielbiam projektować suknie ślubne... to najczęściej ta jedyna... najważniejsza... w życiu kobiety... W sezon ślubno-komunijny wchodzimy z przytupem!!! Od lat powtarzam, że energia do nas wraca, Maja jest na to najlepszym przykładem... Od pierwszego spotkania rozumiemy się bez słów... Bardzo lubię jej odwagę i nasze wspólne modowe działania. W tym projekcie wygląda pięknie!!! Jedwabna tafta, trójwymiarowe hafty... I długi welon" - zaprezentował kreację na Instagramie.

Maja Hyży o patchworkowej rodzinie
Maja Hyży w rozmowie z Aleksandrą Czajkowską dla serwisu cozatydzien.tvn.pl opowiedziała o wakacjach patchworkowej rodziny.
Źródło: Co za Tydzień

Maja Hyży o nowym związku. Jak partner dogaduje się z jej synami?

Maja Hyży poznała swojego obecnego partnera na osiedlu. Po prostu byli sąsiadami, powiedzieli sobie "dzień dobry", później umówili się na kawę i tak to się zaczęło. Piosenkarka wspominała w wywiadach, że to była miłość od pierwszego wejrzenia. Gwiazda docenia wsparcie, jakie otrzymuje od ukochanego.

"Wiesz, czego mi zawsze brakowało? Tego cholernego poczucia bezpieczeństwa. Tej malutkiej myśli w głowie, która mówiła mi, że jest i zawsze przy mnie będzie ktoś, kto będzie obok, gdy stanie się coś złego. I jesteś ty. Nikt nie walczy o mnie, tak jak Ty. Już się nie boję" - pisała o swoim ukochanym na Instagramie.

Konrad Kozak bardzo dobrze dogaduje się z synami Mai i Grzegorza Hyżego. Mężczyzna ma świetny kontakt z dorastającymi chłopcami.

"Relacje są wzorowe. Na szóstkę. Chłopaki od razu zaakceptowali Konrada. To jest fajne, że oni mają w nim taką bratnią duszę. Do tańca i do różańca. Potrafią sobie pogadać na luzie, po męsku. Mama wtedy musi odejść na boczek, mama nie może podsłuchiwać. Oni mają wtedy swoje męskie sprawy. Ale to też jest fajne. Mnie czasami ściska, dlaczego ja nie wiem, o czym oni rozmawiają, ale wiadomo, że chłopaki są starsi i oni potrzebują mieć tę swoją przestrzeń, więc Konrad idealnie się wpasowuje w to wszystko. Jest ta radocha. I z jednej i z drugiej strony, więc o to chodzi, żeby była pozytywna energia" - powiedziała w rozmowie z Jastrząb Post.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości