Ashley Graham eksponuje ciążowe krągłości. Na nagim ciele pojawił się wzruszający rysunek

Ashley Graham w ciąży
Ashley Graham w ciąży
Źródło: Ashley Graham/x-news
Ashley Graham zaskoczyła fanów najnowszą publikacją. Do zdjęcia pozuje nago, zasłaniając piersi i uwydatniając ciążowy brzuszek. Uwagę przykuł jednak wyjątkowy rysunek na ciele modelki. "To wspaniałe" - piszą fani. 

Ashley Graham w ciąży

Ashley Graham jest jedną z najpopularniejszych modelek plus size na świecie. Gwiazda kilka tygodni temu poinformowała fanów za pośrednictwem Instagrama, że jest w drugiej ciąży, w dodatku bliźniaczej, co oznacza, że jej synek Isaac niedługo będzie miał dwoje rodzeństwa.

Rodzina chętnie dzieli się w sieci swoim szczęściem. Teraz Ashley Graham opublikowała wyjątkową fotografię autorstwa swojego męża.

Zmiany w składzie jurorów MasterChef Junior
Młodzi kucharze w programie „MasterChef Junior" będą rywalizować pod czujnym okiem jurorów. Wśród jury nastąpi jednak mała zmiana. Mateusza Gesslera zastąpi Tomasz Jakubiak.
Źródło: Co za Tydzień

Ashley Graham wzruszyła fanów

Modelka zapozowała do niego nago. Dłońmi zasłoniła piersi, a jej brzuch pokrył wzruszający rysunek dwojga nienarodzonych dzieci, które nosi pod sercem. Wyjawiła również, że spodziewa się dwóch synów. Autorem zdjęcia jest jej mąż.

"Dziękuję ci za uchwycenie mnie z moimi chłopcami" - czytamy pod zdjęciem.

"To jest wspaniałe".

"Niesamowite".

"Piękne ciało".

"Cudowny rysunek" - czytamy.

Zobacz także:

Autor: Aleksandra Glowińska

Źródło zdjęcia głównego: Ashley Graham/x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości