Barbara Kurdej-Szatan o kryzysie w związku. "Dużo się nacierpieliśmy". Jak sobie z tym poradzili?

Barbara Kurdej-Szatan
Barbara Kurdej-Szatan o kryzysie w małżeństwie
Źródło: MWMEDIA/Jarosław Antoniak
Choć małżeństwo Barbary Kurdej-Szatan i Rafała Szatana może wydawać się idealne, aktorka w najnowszym wywiadzie obaliła ten mit. Przyznała, że wspólnie z mężem pokonali kryzys. Nie było łatwo. Potrzebowali pomocy, ale się udało.

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan tworzą jeden z najchętniej "podglądanych" związków w polskim show-biznesie. Fani pary uwielbiają ich poczucie humoru, luźne podejście do życia i ogromną miłość do siebie nawzajem, którą widać gołym okiem. Nic dziwnego, że chętnie oglądają ich relacje w sieci z codziennego życia.

Choć ich małżeństwo z boku może wydawać się idealne, aktorka nie chce udawać przed fanami, że tak jest. W najnowszym wywiadzie przyznała, że borykali się z kryzysem. Na szczęście udało im się go pokonać. Jak to zrobili?

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Barbara Kurdej-Szatan o kryzysie w związku

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan pobrali się 10 lat temu. Para zakochała się w sobie niemal od razu. Po zaledwie pięciu miesiącach znajomości para zaręczyła się w Czechach. Wyjechali na wspólny urlop na narty. I choć rodzina nie była zadowolona, że wszystko dzieje się tak szybko, kilka miesięcy po zaręczynach zaczęli starać się o dziecko. Na świat przyszły dwa owoce ich miłości — córka Hania i synek Henryk.

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan dziś tworzą udany i szczęśliwy związek. Aktorka przyznała, że nigdy nie było między nimi tak dobrze, jak teraz.

"Dawno już nie byliśmy szczęśliwi tak jak teraz. Kryzysy zdarzają się wszystkim, na różnych etapach związku, i my też takie mieliśmy. Mamy za sobą naprawdę trudne momenty, w których nie było nam łatwo. Oboje dużo się nacierpieliśmy, ale zawsze miłość wygrywała" - powiedziała w rozmowie z "Party".

x B K-Sz i 4 dziecko żebrowskich
Barbara Kurdej-Szatan o powiększeniu rodziny
Barara Kurdej-Szatan w rozmowie z nami powiedziała, czy razem z mężem myślą nad powiększeniem rodziny.
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan przechodzili kryzys

Ale nie zawsze było tak dobrze, jak teraz. Para przechodziła przez kryzys, z którym nie potrafili sobie poradzić sami. Potrzebna była pomoc psychologa. Barbara Kurdej-Szatan przyznała wprost, że jej mąż jest introwertykiem.

"W naszym małżeństwie to ja jestem tą, która emocje ma na wierzchu i zawsze mówi, co czuje. Rafał jest bardziej skryty. Musieliśmy wykonać dużą pracę, żeby nauczyć się docierać do siebie nawzajem, odpowiednio komunikować i chować dumę do kieszeni. Psycholog pomógł mi zrozumieć emocje, mechanizmy, którymi się kierowałam, i uspokoił".

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Głowińska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA/Jarosław Antoniak

podziel się:

Pozostałe wiadomości