"Barbarella" - kultowy film z lat 60. w nowej wersji. Gwiazda "Euforii" zastąpi Jane Fondę

Sydney Sweeney zagra Barbarellę
Sydney Sweeney zagra Barbarellę
Źródło: Getty Images
Sydney Sweeney, czyli gwiazda serialu "Euforia" od HBO wyprodukuje remake legendarnego filmu "Barbarella". W dodatku wcieli się w nim w tytułową rolę. Czy jest godną następczynią Jane Fondy? Oceńcie sami!

Kultowy film z lat 60. "Barbarella" powróci w nowej, bardziej współczesnej wersji. Adaptacja kultowego komiksu o tej samej nazwie doczeka się wysokobudżetowej produkcji. W nowej odsłonie Jane Fondę zastąpi Sydney Sweeney, którą wielu widzów może kojarzyć z seriali HBO takich jak "Euforia" czy "Biały Lotos". Na swoim Instagramie potwierdziła, że wyprodukuje "Barbarellę" i sama w niej zagra.

"Barbarella" – o czym jest film? Fabuła

"Barbarella" to film fantastyczny z 1968 roku w reżyserii Rogera Vadima. Obraz powstał na podstawie komiksu Jean-Claude’a Foresta. W tytułową bohaterkę wcieliła się Jane Fonda - laureatka Oscara dla najlepszej aktorki za rolę w "Klute".

Jane Fonda jako Barbarella
Jane Fonda jako Barbarella
Źródło: Getty Images

Barbarella to atrakcyjna międzygwiezdna agentka, która z rozkazu Prezydenta Ziemi ma odnaleźć i wyrwać tajną broń naukowcowi z innej planety. Durand Durand to pozbawiony skrupułów wynalazca, dysponujący śmiercionośną bronią pozytronową, którą mógłby terroryzować cały świat. Barbarella ma odnaleźć Durand Duranda i unieszkodliwić go.

Serial "Westworld" na HBO. Twórcy o zagrożeniach w przyszłości
Źródło: "Co Za Tydzień"

Sydney Sweeney nową Barbarellą – kim jest?

Sydney Sweeney to młoda aktorka, która podbija Hollywood. Ma zaledwie 25 lat, a jej nazwisko już stało się jedym z najczęściej wymawianych w Fabryce Snów. Serca widzów zdobyła rolą Cassie w hicie HBO "Euforia". Swoje umiejętności aktorskie pokazała także w serialu "Biały Lotos" i "Opowieść podręcznej" od HBO. Zagrała nawet u samego Quentina Tarantino. Młoda gwiazda była wielokrotnie nominowana do różnych nagród filmowych w tym Złotych Globów.

Sydney Sweeney zagra Barbarellę
Sydney Sweeney zagra Barbarellę
Źródło: Getty Images
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości