Gwiazdy

Filip Chajzer zaskoczył Małgorzatę Ohme na wizji. Zdobył się na niezwykły gest

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Kowalewska
Małgorzata Ohme, Filip Chajzer

Filip Chajzer sprezentował Małgorzacie Ohme niezwykły podarunek. W trakcie wtorkowego programu "Dzień Dobry TVN" zdecydował się na uroczy gest, za pomocą którego chciał podziękować koleżance po fachu za łączącą ich relację. Małgorzata Ohme nie kryła wzruszenia.

Filip Chajzer i Małgorzata Ohme tworzą jedną z par, która wita poranek z widzami stacji TVN. Z programem "Dzień Dobry TVN" związani są od kilku sezonów i uchodzą za jednych z najbardziej lubianych prowadzących. We wtorkowym odcinku programu widzowie mieli okazję przespacerować się z nimi ulicami Warszawy. Nagle doszło do zaskakującego wydarzenia.

Filip Chajzer o synu i dzieciństwie
Filip Chajzer o synu i dzieciństwie Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Filip Chajzer zdobył się na uroczy gest

Wtorkowa odsłone porannego pasma "Dzien Dobry TVN" zaczęła się w innej scenerii, niż zazwyczaj. Małgorzata Ohme i Filip Chajzer spacerowali warszawską ulicą, niedaleko studia programu. W pewnym momencie można było usłyszeć melodię.

"Bardzo często doceniamy przyjaźń wtedy, kiedy dzieje się u nas źle, kiedy przyjaciele są obok, kiedy myślą, kiedy dzwonią. Kiedy zaczyna się robić dobrze, często o tym zapominamy" - powiedział Filip Chajzer.

Prezenter na chwilę zniknął z kadru, by sięgnąć po podawany przez produkcję ogromny bukiet czerwonych róż. Kwiaty wręczył współprowadzącej, która nie kryła zaskoczenia.

"Tak sobie pomyślałem, Gosiu, że za rzadko Ci o tym mówię. Dziękuję, że jesteś. To nie jest żaden Dzień Przyjaciela, to nie jest żadna okazja. Tak po prostu, obudziłem się z taką myślą" - dodał, a Małgorzata Ohme nie mogła powstrzymać wzruszenia.

W mediach społecznościowych programu opublikowano fragment zza kulis, który zobaczycie poniżej. Choć fortepian był akurat w scenariuszu odcinka, kwiaty były pomysłem samego Filipa Chajzera. Miła niespodzianka?

Małgorzata Ohme postanowiła podziękować Filipowi Chajzerowi za ten miły gest. W mediach społecznościowych opublikowała szczery wpis:

"Nie spodziewałam się kwiatów. Nie spodziewałam się tych słów, choć ich znaczenie było dla mnie jasne. My naprawdę się przyjaźnimy i z roku na rok nasza przyjaźń się umacnia" - napisała.

Małgorzata Ohme o zaręczynach

Małgorzata Ohme jest polską dziennikarską i psycholożką, która od września 2019 roku współprowadzi poranne pasmo stacji TVN "Dzień Dobry TVN". Prezenterka do 2015 roku związana była z psychologiem Rafałem Ohme. Prowadząca "Dzień Dobry TVN" jest mamą 16-letniej Klary i 19-letniego Jerzego. Obecnym partnerem Małgorzaty Ohme jest biznesmen Rafał Jakóbiak.

Jakiś czas temu Małgorzata Ohme w jednym z wywiadów przyznała, że zaręczyła się z partnerem. Prezenterka zdradziła, że ta deklaracja wystarczy jej, by wiedzieć, że partner chce spędzić z nią resztę życia. Ślubu zatem nie będzie?

"Rafał mi się oświadczył, więc w tym sensie zadeklarował, że chciałby być ze mną przez całe życie. Czy ja potrzebuję ślubu? Nie potrzebuję tego do niczego tak naprawdę, już byłam żoną. Wydaje mi się, że to nie jest jeszcze ten czas i że ja będę wiedziała, kiedy ten czas nadejdzie" - powiedziała.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości