Lena Headey z "Gry o tron" wyszła za mąż. Na ceremonii nie zabrakło gwiazd serialu

Autor:
Kamila
Jamrożek
Lena Headey zagrała Cersei Lannister w "Grze o tron"

Lena Headey to gwiazda jednego z najpopularniejszych seriali HBO, czyli "Gry o tron". Aktorka niedawno wzięła ślub z partnerem, z którym jest w związku od kilku lat. Kto zjawił się na weselu?

Lena Headey znana jest widzom serwisu HBO Max z roli bezlitosnej i cynicznej Cersei Lannister w serialu "Gra o tron". Gwiazda właśnie poślubiła Marca Menchacę. Kim jest ukochany aktorki?

Lena Headey z "Gry o tron" wzięła ślub - kim jest jej ukochany Marc Menchaca?

Jak podają zagraniczne media ceremonia ślubna 49-letniej Leny Headey i 47-letniego Marca Menchacy odbyła się we Włoszech. Na miejscu zjawili się znajomi aktorki z "Gry o tron". Na zdjęciach, które pojawiły się w sieci, widzimy hollywoodzkie gwiazdy takie jak Peter Dinklage, Emila Clarke, Conleth Hill, Nikolaj Coster-Waldau czy Sophie Turner z mężem Joe Jonasem.

Panna młoda miała na sobie prostą, białą suknię ślubną z wiankiem z kwiatów na głowie, a jej partner niebieski trzyczęściowy garnitur. Marc Menchaca to aktor, który wystąpił w nagradzanym filmie "This Is Where We Live". Zagrał też w kilku serialach telewizyjnych m.in. "Ozark", "Outsider" czy "Czarne lustro". W sieci nie ma informacji o jego poprzednich związkach i dzieciach.

Gwiazdy "Rodu smoka" opowiedziały o pracy nad serialem
Gwiazdy "Rodu smoka" na światowej premierze w Amsterdamie opowiedziały o pracy nad serialem Źródło: "Co Za Tydzień"

Lena Headey – kariera, związki

Lena Headey i Marc Menchaca są parą od 2020 roku. Wcześniej w latach 2007-2013 aktorka była w związku małżeńskim z muzykiem Peterem Loughranem. Z tego związku gwiazda ma 12-letniego syna Wylie Loughrana. Później Lena Headey spotykała się z reżyserem Danem Cadanem. Para doczekała się 7-letniej córki o imieniu Teddy. Para rozstała się w 2019 r.

Lena Headey i Marc Menchaca
Lena Headey i Marc Menchaca Źródło: Getty Images

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: HBO

Pozostałe wiadomości