Bartosz Gelner o związku z Magdaleną Cielecką. "Przed nami jeszcze dużo do przegadania"

Bartosz Gelner o związku z Magdaleną Cielecką
Bartosz Gelner o związku z Magdaleną Cielecką
Źródło: MW MEDIA
Bartosz Gelner i Magdalena Cielecka od kilku lat tworzą szczęśliwy związek. Aktorzy bardzo długo nie mówili w mediach o swojej relacji i do tej pory nie pokazują się razem na czerwonych dywanach. Teraz w najnowszym wywiadzie Bartosz Gelner uchylił rąbka tajemnicy i powiedział o związku ze znaną aktorką.

Bartosz Gelner i Magdalena Cielecka są razem od kilku lat. Aktorzy przez długi czas trzymali swój związek w tajemnicy do czasu, aż do sieci trafiły zdjęcia zrobione im przez paparazzich. To również nie zmusiło tych dwoje do opowiadania o swoim uczuciu w mediach.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Aleksandra Popławska o graniu z siostrą w serialu
Aleksandra Popławska o graniu z siostrą w serialu
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Bartosz Gelner o relacji z Magdaleną Cielecką

Wiele osób interesowało się związkiem aktorów, bowiem Magdalena Cielecka jest starsza od swojego wybranka o 16 lat. Po pewnym czasie zaczęli coraz bardziej uchylać rąbka tajemnicy swojego związku. Ostatnio Bartosz Gelner gościł w programie Szymona Majewskiego w Radiu Zet.

Aktor promował swój najnowszy film "Pokolenie Ikea", w którym zagrał główną rolę, a przy okazji powiedział nieco więcej o swoim związku.

Bartosz Gelner w filmie wciela się w rolę podrywacza i jak sam zaznaczył, w prywatnym życiu nie jest podobny do swojej filmowej postaci.

"Nie podrywam. Jeśli to kliknie, to kliknie. Często zderzam się z tym, że niektóre osoby mają o mnie delikatnie inne wyobrażenie. Dopiero po paru godzinach rozmowy zmieniają w ogóle front. [...] Mają wyobrażenie, że jestem zadufany w sobie. Pewniak siebie" - powiedział aktor.

Bartosz Gelner jest jednym z popularniejszych aktorów młodego pokolenia. Co o nim wiemy?
Bartosz Gelner jest jednym z popularniejszych aktorów młodego pokolenia. Co o nim wiemy?
Źródło: PAWEL WRZECION/MWMEDIA

Bartosz Gelner o początkach związku z Magdaleną Cielecką

Bartosz Gelner zaznaczył, że w związku bardzo ważna jest dla niego rozmowa i to, co druga osoba ma w głowie, a nie wygląd.

"Dla mnie najważniejsza w relacji jest rozmowa. Przepływ świadomości między sobą albo wspólne zainteresowania. Możesz siedzieć z najpiękniejszą istotą naprzeciwko siebie, ale jak nie ma z nią o czym rozmawiać, to nie wytrzymam. [...] Ja z Magdą prawie cały czas rozmawiam. Oglądamy coś, potem mówimy o tym, wymieniamy nasze poglądy. [...] Przed nami jeszcze dużo do przegadania, ale na razie tematy się nie kończą i to super. Muszę mieć sparing partnera" - dodał.

Bartosz Glener powiedział także, kiedy pojawiło się uczucie między nim a Magdaleną Cielecką.

"No ja się w ogóle dziwię, że Magda nie zwróciła na mnie uwagi dużo wcześniej, no bo przecież byliśmy już dużo wcześniej wspólnie na etacie. No i my się jakoś, tak wiesz, po prostu przecięliśmy i jakoś tak, to się wydarzyło. [...] Zdarzyło mi się powiedzieć Magdzie: "słuchaj, jakbym nie był z tobą, to byłbym chyba z Michelle Pfeiffer" - zaznaczył.

Serial "Mój Agent" - Magdalena Cielecka
Serial "Mój Agent" - Magdalena Cielecka
Serial "Mój Agent" - Magdalena Cielecka
Źródło: TVN

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MW MEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości