Beata Kozidrak o zaręczynach. "Jestem szczęśliwa, jestem kochana i kocham"

Beata Kozidrak
Beata Kozidrak wypowiedziała się na temat zaręczyn
Źródło: MWMEDIA
Beata Kozidrak udzieliła niedawno wywiadu, podczas którego pierwszy raz otworzyła się na temat zaręczyn. Gwiazda uchyliła rąbka tajemnicy w temacie nowego uczucia. Jak mówi wraz z ukochanym przeżywają wiele pięknych chwil.

Beata Kozidrak to niekwestionowana legenda polskiej sceny muzycznej. 62-letnia wokalistka rozpoczęła swoją karierę pod koniec lat 70. w zespole Bajm, który doczekał się wielu przebojów takich jak "Ta sama chwila" czy "Co mi Panie dasz". Beata Kozidrak nie ogranicza się jednak tylko do występów z zespołem, gdyż realizuje się również jako solowa artystka. Niedawno premierę miał jej czwarty album "4B"

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

10032023_SZAFYGWIAZD_WEDZIKOWSKA_FACET
Malwina Wędzikowska o partnerze. "Bartek zmienił w moim życiu wszystko"

Beata Kozidrak otworzyła się na temat zaręczyn

W 2016 roku, po trwającym 37 lat małżeństwie, Beata Kozidrak rozwiodła się z Andrzejem Pietrasem. Mąż gwiazdy był nie tylko życiowym partnerem gwiazdy, ale także managerem zespołu "Bajm", w jakim artystka śpiewa od początku swojej kariery. W związku z powyższym rozstanie było dla pary podwójnie kłopotliwe. Ostatecznie jednak udało się byłym zakochanym uzyskać rozwód. Na początku 2022 r. media zaczęły spekulować na temat nowego związku artystki. W marcu tego samego roku gwiazda potwierdziła, że jest zakochana, ale na razie nie myśli o ślubie.

Beata Kozidrak udzieliła niedawno wywiadu serwisowi pudelek.pl. Gwiazda w trakcie rozmowy otworzyła się na tematy prywatne. Opowiedziała o swoich niedawnych zaręczynach. Jak mówi artystka, jej nowemu partnerowi nie zależy na popularności.

"Na razie mam pierścionek, a co będzie dalej, to ja nie wiem. Mój partner nie jest na pokaz. Jemu wystarczy, że ja jestem osobą rozpoznawalną. Jestem szczęśliwa, jestem kochana i kocham. Przeżyliśmy wspólnie wiele pięknych chwil, które na zawsze zostaną ze mną i w moim sercu. Wszystkim życzę takiego związku" - powiedziała gwiazda.

Beata Kozidrak pochwaliła się pierścionkiem

Beata Kozidrak nie kryje, że jej małżeństwo z Andrzejem Pietrasem było pełne burzliwych momentów. Ich związek zakończył, a od tego czasu wokalistka zespołu Bajm skoncentrowała się na swojej karierze artystycznej. Niedawno dowiedzieliśmy się, że w życiu Kozidrak pojawił się ktoś wyjątkowy.

"Nie będę tłumaczyć, na czym polega mój związek z obecnym partnerem. Ale na pewno nie wyjdę za mąż, chociaż bardzo się stara, ale ja nie chcę. Żyje mi się bardzo fajnie. Bo w związku, który nie polega na tym, że ktoś mnie będzie kontrolował" - zdradziła gwiazda podczas wywiadu dla magazynu "Viva!".

W trakcie imprezy organizowanej przez portal pudelek.pl, gdzie pokazała swoje muzyczne umiejętności, ujawniła, że... zaakceptowała pierścionek. Czterokaratowy brylant błyszczał na jej palcu, a gwiazda ze sceny potwierdziła przypuszczenia fanów.

"Nikt się nie spodziewał, że wyrażę swoje 'yes'" - skomentowała wokalistka.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości