Beata Tyszkiewicz spędzi święta bez córki i wnuków. "Ich wizyta to zawsze największa radość"

Autor:
Dagmara
Olszewska
Beata Tyszkiewicz

Beata Tyszkiewicz to niekwestionowana gwiazda polskiego kina. Zagrała w ponad 100 produkcjach, a przez wielu już zawsze będzie nazywana "pierwszą damą polskiego filmu". Choć artystka kilka lat temu wycofała się z życia publicznego, informacji o jej losach wciąż wyczekują tysiące fanów i internautów. Niedawno media obiegła jednak smutna wiadomość. W nadchodzące Boże Narodzenie przy wigilijnym stole zabraknie bliskich jej osób.

Beata Tyszkiewicz ma dwie córki, Wiktorię i starszą o 10 lat Karolinę. To właśnie ona na co dzień opiekuje się ukochaną mamą i rozmawia z mediami jako jej przedstawicielka i prawa ręka. W jednym z najnowszych wywiadów wyznała jednak, że aktorka w najbliższe święta nie zobaczy się z młodszą córką i wnukami. Wyjaśniła dlaczego. 

Karolina Wajda o Beacie Tyszkiewicz. Dlaczego nie zobaczy się z rodziną w święta? 

Beata Tyszkiewicz na dużym ekranie pojawiła się w 2018 roku  w filmie "Studniówka". Tuż po premierze wycofała się z mediów i skupiła na rodzinie i dbaniu o zdrowie. O powodach i przesłankach do rezygnacji z publicznego pokazywania się, poinformowała w wywiadzie dla se.pl Karolina Wajda.

"Mama nie chce wracać do życia publicznego. Chce od tego odpocząć. Tak zdecydowała i jest uparta. Wszystko ma związek z szacunkiem, jakim darzy swoją publiczność. Ona uważa, że gwiazda zawsze i wszędzie powinna być wzorem, dobrze wyglądać i nie urażać ludzi swoją słabością i gorszym wizerunkiem" - mówiła. 

Niedawno media obiegła wiadomość o pogarszającym się stanie zdrowia artystki i o tym, że nie będzie miała szansy na zobaczenie się z młodszą córką i wnukami w Boże Narodzenie.

"Niestety, w tym roku moja siostra Wiktoria musi zostać w Szwajcarii, więc może przylecieć z chłopcami dopiero po Nowym Roku. Ich wizyta to zawsze największa radość" - powiedziała Karolina Wajda, córka Beaty Tyszkiewicz w rozmowie z "Życiem na gorąco".

Karolina Wajda wspomina święta organizowane przez Beatę Tyszkiewicz

Karolina Wajda w wywiadzie opowiedziała także, jak przed laty Beata Tyszkiewicz traktowała przygotowania do świąt. Przyznała, że aktorka nigdy nie poddawała się bożonarodzeniowej gonitwie i szaleństwu zakupów.

"Mama bardzo dbała, by był to wyjątkowy czas. Nie zależało jej na tym, żeby nasz dom był wypolerowany na błysk. Grudzień oznaczał raczej bardzo miłe przygotowania do świąt, jak dekorowanie domu, ubieranie choinki, pakowanie prezentów. To z tym, nie z szaloną przedświąteczną gonitwą, kojarzy mi się ten czas" - powiedziała. 

Córka gwiazdy wyznała także, jakie stosunek do prezentów ma Beata Tyszkiewicz.

"Mama ma niewielkie potrzeby. I w ogóle nie lubi dostawać prezentów. Jest typem dawcy, który najbardziej lubi obdarowywać innych. Także nie jest tak łatwo sprawić jej prezent. Ale my z siostrą już coś na pewno wymyślimy" - opowiadała.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości