Blanka Lipińska przeszła poważną operację. Opublikowała zdjęcie ze szpitala

Blanka Lipińska
Blanka Lipińska przeszła poważną operację
Źródło: MWMEDIA
Blanka Lipińska właśnie podzieliła się w sieci zdjęciem ze szpitalnej sali. Jak się okazało, gwiazda musiała przejść poważną operację kręgosłupa. Teraz czeka ją rekonwalescencja.

Blanka Lipińska stała się niezwykle rozpoznawalną osobowością w polskim przemyśle rozrywkowym. Jej powieści błyskawicznie stały się bestsellerami, a filmy na ich podstawie zdobyły ogromną popularność w ponad 90 krajach.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Blanka Lipińska zdradza szczegóły nowego filmu
W wywiadzie Blanka Lipińska opowiada o zawodowych planach i nowym filmie One. Czy scenariusz powstał na podstawie jej życiowej historii?
Źródło: Co za Tydzień

Blanka Lipińska pokazała zdjęcie ze szpitala

Blanka Lipińska jest niezwykle aktywna w swoich mediach społecznościowych. Tylko na Instagramie gwiazdę śledzi 900 tysięcy fanów. Celebrytka publikuje na swoim koncie zdjęcia ze swoich licznych podróży, a czasem dzieli się innymi prywatnymi chwilami. Teraz opublikowała zdjęcie, które zaskoczyło wielu jej fanów.

Blanka Lipińska w przeszłości często wspominała o swoich kłopotach związanych z bolącym kręgosłupem. Niedawno zniknęła z mediów społecznościowych, co wywołało zaniepokojenie wśród internautów. Teraz okazało się, że przyczyną jej nieobecności była poważna operacja. Gwiazda właśnie opublikowała post, w którym poinformowała o zaistniałej sytuacji.

"Kochani żyję... wczoraj miałam operację kręgosłupa, więc chwilę mnie tu nie będzie" - napisała, uspokajając swoich fanów.

Blanka Lipińska opublikowała post, w którym poinformowała o przebytej operacji
Blanka Lipińska opublikowała post, w którym poinformowała o przebytej operacji
Źródło: Instagram @blanka_lipinska

Blanka Lipińska wspomina problemy finansowe

Blanka Lipińska udzieliła niedawno wywiadu serwisowi pomponik.pl. W jednej z części rozmowy Blanka Lipińska wspomniała o wielkim poświęceniu swojej matki, która oddawała dzieciom mięso, aby mogły mieć wartościowy posiłek. Mimo braku dużych środków w budżecie domowym mama przyszłej pisarki zawsze dbała o to, aby jej dzieci były odpowiednio odżywione.

"Moja mama starała się zawsze, żeby w domu na obiady, żeby było mięso. A że tego mięsa nie było dużo, moja mama zawsze mówiła, że nie lubi mięsa. Dlatego, że go po prostu dla niej nie wystarczało, a chciała, żebym zjadła ja, mój brat i mój tata" - powiedziała.

Przy okazji Blanka Lipińska wyjaśniła swoje podejście do wspierania zbiórek. Pomimo że wiele gwiazd powszechnie angażuje się w takie działania, autorka stawia na pomoc tylko w tych akcjach, z którymi emocjonalnie się identyfikuje. Dobierając odpowiednio swoje zaangażowanie, Blanka Lipińska dąży do udzielania pomocy w sposób, która przynosi największą skuteczność.

"Dostaję tak dużo zbiórek dziennie, że nic innego bym nie wstawiała, tylko zbiórki. [...] Która jest ważniejsza, a która mniej ważna? [...] Stwierdziłam, że będę angażować się tylko w akcje, z którymi jestem w jakiś sposób związana emocjonalnie jako ja" - powiedziała Blanka Lipińska.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości