Blanka Lipińska pierwszy raz o nowym chłopaku. "Przeszłość sporo mnie nauczyła"

Blanka Lipińska powiedziała, czy ma chłopaka
Blanka Lipińska powiedziała, czy ma chłopaka
Źródło: MWMEDIA
Życie prywatne Blanki Lipińskiej ekscytuje jej fanów i media plotkarskie, które zasugerowały, że pisarka ma nowego ukochanego. W sieci pojawiły się zdjęcia gwiazdy z pewnym mężczyzną. Autorka kontrowersyjnej powieści postanowiła w końcu zareagować na plotki. Odniosła się do swojej przeszłości. Dwa lata temu jej partnerem był Aleksander Milwiw-Baron.

Gdy Blanka Lipińska spotykała się z Baronem, cała Polska mówiła o ich związku, a później o rozstaniu. Od pewnego czasu pisarka nie chwaliła się tym, że randkuje i jej serce znów jest zajęte. Skupiła się na kolejnej produkcji na podstawie jej książki oraz na czasie spędzonym na beztroskiej zabawie z przyjaciółmi.

Blanka Lipińska reaguje na plotki o nowym związku

Od niedawna pojawiają się plotki, że spotyka się z Pawłem Baryłą, a w sieci można znaleźć zdjęcia zrobione im przez paparazzi. Fani czekali na oficjalne stanowisko Blanki Lipińskiej. Gwiazda oderwała się na chwilę od relaksu z przyjaciółmi i zabrała głos w tej sprawie.

Kochani fani i media plotkarskie... Moje życie prywatne jest prywatne (przeszłość sporo mnie nauczyła). Nie będzie żadnych komentarzy z mojej strony. Niech wam wystarczy fakt, że u mnie wszystko dobrze. Życzę wam pięknego dnia. I wysyłam dużo miłości
- powiadomiła fanów na Instagramie.

Paweł Baryła jest scenografem. Był odpowiedzialny za m.in. rekwizyty w kilku polskich serialach, filmach i spektaklach telewizyjnych. Grał też epizodycznie w drugiej części filmu na podstawie powieści Blanki Lipińskiej. Według doniesień medialnych para zna się już od roku.

Klaudia El Dursi o zabiegach medycyny estetycznej
Blanka Lipińska odpowiada fanom
Blanka Lipińska odpowiada fanom
Źródło: Instagram @blanka_lipinska

Blanka Lipińska skończyła 37 lat. Szczera wypowiedź o poprawianiu wyglądu

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Blanka Lipińska miała urodziny 22 lipca. Najpierw wypoczywała w Brazylii, a teraz opublikowała zdjęcie z Sopotu, na którym widać, jak spędza czas z przyjaciółmi. W opisie fotografii zaznaczyła, że to ciąg dalszy jej urodzin. Czego pisarka życzy samej sobie? Dowiedzieliśmy się tego z publikacji, która pojawiła się na Instagramie w dniu jej urodzin.

"Wszystkiego Najlepszego Blaniu. Życzę sobie więcej beztroski. Życzę spokoju, który pozwoli mi cieszyć się tym, co mam. Życzę podróży jeszcze piękniejszych i dalszych niż te, które odbyłam. Życzę odwagi, bym mogła uwierzyć, że to, co jest, jest na zawsze. Od 37 lat Kocham Cię Życie! I ty nadal KOCHAJ MNIE! Sto Lat Księżniczko Ciemności" - napisała.

Blanka Lipińska otwarcie mówiła o tym, że korzysta z zabiegów medycyny estetycznej i poprawiała swoją urodę. Gwiazda prosiła swoje fanki, aby zawsze konsultowały się z lekarzem i wybierały sprawdzone kliniki.

"Często dziennikarze pytają mnie, dlaczego nie ukrywam poprawek? To podobno nie jest modne mówić o tym głośno, lepiej mieć dietę zmieniającą rysy twarzy. Mówię o tym otwarcie, bo wiem, ile jest kobiet z kompleksami. Wiem, bo ja też je miałam. I gdyby mi ktoś nie powiedział, że jest taka operacja, to nadal byłabym smutnym księżycem" - tłumaczyła na Instagramie, przyznając się do operacji piersi i policzków.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości