Blanka Lipińska wyszła ze szpitala. Zwróciła się do lekarzy

Blanka Lipińska
Blanka Lipińska
Źródło: MWMEDIA
Blanka Lipińska przeszła poważną operację. O stanie swojego zdrowia poinformowała za pośrednictwem Instagrama. Tam też opublikowała post z podziękowaniem personelowi szpitala za opiekę, a fanom za wsparcie.

Blanka Lipińska przeszła operację kręgosłupa i powoli dochodzi do zdrowia, jednak przyznała, że rekonwalescencja będzie dla niej bardzo trudna. W swoim ostatnim wpisie na Instagramie autorka "365 dni" skierowała słowa do lekarzy, którzy ją leczą.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Gwiazdy wzięły udział w kampanii Otwarte Klatki. Opowiedziały o poruszającym spocie

Blanka Lipińska wyszła ze szpitala

Blanka Lipińska stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci w polskim show-biznesie dzięki trylogii erotycznej "365 dni" swojego autorstwa, która przyniosła jej wiele kontrowersyjnych opinii. Książki zostały zekranizowane, co dodatkowo wzmocniło jej pozycję w branży. Z tego względu Blanka Lipińska nie narzeka raczej na brak pieniędzy.

Mimo że pisarka lubi pochwalić się w sieci swoimi luksusowymi zakupami, a tym bardziej — wyjazdami, tym razem musiała zwolnić tempo ze względu na problemy zdrowotne. Wcześniej autorka przyznała, że cierpi na przepuklinę odcinka lędźwiowego, która spowodowała u niej silny ból i sparaliżowała prawą nogę.

Blanka Lipińska opublikowała post, w którym poinformowała o przebytej operacji
Blanka Lipińska opublikowała post, w którym poinformowała o przebytej operacji
Źródło: Instagram @blanka_lipinska

Blanka Lipińska przeszła operację

Pisarka była pełna nadziei, że uda jej się uniknąć skomplikowanej operacji, jednak w połowie kwietnia ogłosiła na swoich profilach w mediach społecznościowych, że musiała się poddać zabiegowi. Po powrocie do domu celebrytka została powitana balonami. Wkrótce później opowiedziała więcej o swoich przeżyciach związanych z hospitalizacją.

"Dziękuję za najlepszą opiekę z możliwych. Dzięki za zaangażowanie, cierpliwość i przede wszystkim pewną rękę. Jeszcze dzień, dwa i będę biegać" - napisała.

Sytuacja nie należy do najłatwiejszych. Obserwujący przyzwyczaili się już jednak, że ich ulubiona influencerka zawsze podchodzi do życia z podniesioną głową i poczuciem humoru.

"Umówmy się, że niektóre przypadki są beznadziejne. Teraz zaczynam okres rekonwalescencji, chyba najtrudniejszy etap, a potem będzie już tylko zaje**ście" - dodała.

Blanka Lipińska wyszła ze szpitala
Blanka Lipińska wyszła ze szpitala
Blanka Lipińska wyszła ze szpitala
Blanka Lipińska wyszła ze szpitala
Blanka Lipińska wyszła ze szpitala
Blanka Lipińska wyszła ze szpitala

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości