Gwiazdy

Bogusław Linda pokazał romantyczne zdjęcie z żoną. To rzadkość

Gwiazdy

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Źródło:
"Viva"
Bogusław Linda pokazał zdjęcie z ukochaną Lidią Popiel
MWMEDIABogusław Linda pokazał zdjęcie z ukochaną Lidią Popiel

Bogusław Linda bardzo rzadko zdradza szczegóły ze swojego życia prywatnego. Aktor ma na swoim profilu na Instagramie kilkanaście zdjęć, ale po raz pierwszy pokazał fotografię ze swoją ukochaną żoną Lidią Popiel. Poznali się ponad 30 lat temu na planie kultowego polskiego filmu, doczekali się pięknej córki i wciąż sprawiają wrażenie szaleńczo w sobie zakochanych. Poznajcie historię ich miłości.

Bogusław Linda w 2000 roku poślubił Lidię Popiel. Ukochana aktora zaistniała dzięki karierze modelki. Pracowała m.in. dla domu mody "Moda Polska". Później rozwijała skrzydła w Paryżu. Ostatecznie skierowała swoją energię w pracy fotografa. Jest autorką zdjęć okładkowych, które ukazały się w takich magazynach jak "Zwierciadło" czy "Pani". Była odpowiedzialna za zdjęcie okładkowe do albumu "Zawsze tam – gdzie ty" grupy Lady Pank. Wykłada na wydziale fotografii w Warszawskiej Szkole Filmowej — założonej przez jej męża.

Bogusław Linda pokazał zdjęcie z żoną. Romantyczny kadr z Lidią Popiel

Bogusław Linda w końcu pokazał skrawek swojego życia prywatnego i pochwalił się piękną żoną. Aktor opublikował na Instagramie kilka zdjęć z ich wspólnego czasu w niezwykle wytwornej atmosferze i eleganckich wnętrzach. Małżonkowie pozują objęci i uśmiechają się do aparatu. Warto zwrócić uwagę, że dopasowali do siebie dodatki, które zdobią ich stylizacje. Bogusław Linda ma pasek z klamrą, która idealnie pasuje do pereł na szyi jego wybranki. Ich córka Aleksandra Linda zareagowała na zdjęcie zakochanych rodziców trzema serduszkami.

"I to jest prawdziwa miłość" - napisał ktoś w komentarzu. Przejdźcie do drugiej części artykułu i dowiedzcie się, czy rzeczywiście tak jest. Co Bogusław Linda i jego żona sądzą o swoim małżeństwie?

Katarzyna Żak od lat jest szczęśliwą mężatką. Jaki jest sekret?
Katarzyna Żak od lat jest szczęśliwą mężatką. Jaki jest sekret?

Historia miłości Bogusława Lindy i Lidii Popiel. Jaki jest ich sekret?

Bogusław Linda poznał Lidię Popiel, gdy oboje zostawili za sobą przeszłość. Aktor ma dwóch synów bliźniaków z poprzedniego małżeństwa, a modelka przed związkiem z Bogusławem Lidną była żoną grafika i malarza Witolda Popiela. Filmowy amant i jego późniejsza ukochana poznali się w 1991 roku na planie filmu "Kroll". Bogusław Linda zagrał w nim jedną z głównych ról, Lidia wystąpiła jako drugoplanowa postać - Angela, żona Melesa. W 2017 roku fotografka wyznała, co wtedy poczuła do aktora.

"Nie zainteresowałam się nim dlatego, że był moim przedmiotem marzeń. Nie zamotała mi w głowie jego sława. Bogusław ma w sobie ogromny urok, coś tak magnetycznego, że nawet gdyby zamiatał ulice, dużo kobiet by się w nim kochało. A ja uwielbiam, kiedy kobiety interesują się moim facetem" - powiedziała na łamach "Vivy".

Z kolei mąż artystki przyznał, że mimo łatki amanta zawsze marzył o prawdziwym uczuciu, a Lidia Popiel była kobietą, dla której chciał się ustatkować. Bogusław Linda zdradził sekret ich udanego związku.

"Naszą receptą na wieloletnie zgodne małżeństwo jest rodzaj wzajemnej atrakcyjności. Na dobre i na złe. Widzimy swoje złe i dobre cechy i nie usiłujemy z tym walczyć. Jesteśmy niewymienialni" - powiedział w programie "Uwaga! Kulisy sławy".

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło: "Viva"

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości