Gwiazdy

Billie Eilish zareagowała na występ Sary James w amerykańskim "Mam Talent"

Gwiazdy

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Billie Eilish zareagowała na występ Sary James w amerykańskim "Mam Talent"

Sara James jest teraz na ustach całego świata! 14-letnia wokalistka dostała niepowtarzalną szansę. Zaistniała w amerykańskiej edycji "Mam Talent" i otrzymała od jurorów złoty przycisk. To oznacza, że weźmie udział w odcinkach na żywo! Polacy są dumni z dziewczyny. Sara James w programie wykonała utwór Billie Eilish. Teraz jest w szoku, bo artystka zareagowała na jej występ.

Sara James powaliła publiczność i jurorów amerykańskiej wersji "Mam Talent" na kolana. Dziewczyna wykonała utwór pt. "Lovely", który w oryginale śpiewa Billie Eilish. Ta amerykańska piosenkarka i laureatka Oscara zareagowała na występ nastolatki z Polski. Sara James nie może uwierzyć, że spotkał ją taki zaszczyt.

Billie Eilish zareagowała na występ Sary James w "America's Got Talent"

Sara James dochodzi do siebie po występie w USA. Nastoletnia wokalistka udostępniła nagranie ze swojego występu na Facebooku i oznaczyła w nim Billie Eilish, chcąc podziękować za piosenkę, którą zaśpiewała z jej repertuaru.

"Dziękuję ci za tę piękną piosenkę. Już zawsze przy mnie zostanie" - napisała Sara.

Kilka godzin później amerykańska gwiazda udostępniła wpis Polki. To wspaniały gest ze strony Billie Eilish. Jej profil śledzi 32 mln internautów, co oznacza, że dzięki piosenkarce występ Sary ma szansę zobaczyć jeszcze więcej osób z całego świata. W tej chwili nagranie z programu "America's Got Talent" jest numerem 1 na polskim YouTube. Wszyscy chcą obejrzeć wokalny popis Sary.

Billie Eilish to 20-letnia gwiazda dużego formatu. Wykonuje muzykę alternatywną i pop. Otrzymała Oscara w kategorii "Najlepsza oryginalna piosenka filmowa" za utwór "No Time to Die", który znalazł się w nowym filmie o Bondzie. Do jej największych przebojów należą piosenki: "Bad Guy", "when the party's over" czy "my future". Jakiś czas temu piosenkarka przyznała, że cierpi na zespół Tourette'a.

Filip Chajzer o synu i dzieciństwie
Filip Chajzer o synu i dzieciństwie Źródło: cozatydzien.tvn.pl
Sara James jest w szoku. Billie Eilish doceniła jej występ w "America's Got Talent" Źródło: Instagram @sara_james_music

Wzruszająca przemowa Sara James. "Marzenia naprawdę się spełniają"

Wiele polskich gwiazd ucieszyło się z sukcesu Sary i nie kryło wzruszenia z tego, że Polka godnie reprezentuje nasz kraj.

"Jesteś niesamowita! Kocham w każdym calu! Kibicuję najbardziej na świecie!" - napisała Kayah.

"Ale pięknie. Magia" - skomentowała występ Sary Joanna Koroniewska-Dowbor.

"Sara, brak mi słów" - zareagowała Margaret.

"Sara muszę ci coś powiedzieć. Od samego początku wiedziałam, że będziesz gwiazdą światową. Czy to czytasz, czy nie, po prostu wiedz, że cię kocham i jesteś mega zdolna i utalentowana" - wyznał jeden z fanów Sary na Instagramie.

Sara James docenia wszystkie słowa wsparcia. Nagrała dla fanów specjalną wiadomość na Instagramie.

"Kochani, chciałam powiedzieć Wam kilka słów. Dziękuję Wam. Czuję ogromną wdzięczność, jestem w szoku i brak mi słów. Czytam wszystkie Wasze miłe komentarze i cieszę się, że mam tak cudownych odbiorców jak Wy. Dziękuję z całego serca. Dziękuję całemu światu i każdemu z Was z osobna. Jesteście niesamowici. Dziękuję oczywiście Simonowi Cowellowi, wszystkim jurorom, mojej mamie i mojemu całemu zespołowi. Marzenia naprawdę się spełniają, to cudowne! Kocham Was!" - słyszymy w nagraniu Sary.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA/ Getty Images

Pozostałe wiadomości