Majdanowie bawią się w Saint Tropez. Dołączyli do nich Omenaa Mensah i Rafał Brzoska

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan są na wakacjach z Omeną Mensah i Rafałem Brzoską
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan są na wakacjach z Omeną Mensah i Rafałem Brzoską
Źródło: PAWEL WRZECION/ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA 
Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan wyjechali na wakacje na Lazurowe Wybrzeże. Okazało się, że w tym samym czasie słoneczny rejon Francji wybrali także Omenaa Mensah i Rafał Brzoska. Obie pary spotkały się w Saint Tropez i spędziły razem trochę czasu, czym pochwaliły się na swoich Instagramach.

Małgorzata Rozenek-Majdan razem z mężem zaczęli już długo wyczekiwany urlop. Para na swój pierwszy, wakacyjny cel w tym roku obrała Lazurowe Wybrzeże, które często jest miejscem wypoczynku polskich celebrytów. Małżeństwo od kilku dni rozkoszuje się urokami południowej Francji i okazuje się, że nie robią tego tylko w swoim własnym gronie. Radosław Majdan pochwalił się bowiem, że przyłączyła się do nich inna, znana para.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Majdanowie są na wakacjach z Omeną Mensah i Rafałem Brzoską

Polscy celebryci lubią spędzać czas wolny w swoim gronie, a w show-biznesie często zdarzają się prawdziwe przyjaźnie. Fani gwiazd dowiadują się o tym najczęściej podczas wakacji, które znane pary wspólnie planują, a potem chwalą się tym w swoich mediach społecznościowych. Tak też było i tym razem, gdy Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan spakowali swoje walizki i wyjechali na Lazurowe Wybrzeże.

Chwilę po tym celebryci zaczęli publikować zdjęcia z francuskiej riwiery. Jedno, wstawione przez byłego piłkarza Polonii Warszawa wzbudziło szczególne zainteresowanie fanów. Okazało się bowiem, że Majdanom towarzyszą na wakacjach Omenaa Mensah i Rafał Brzoska. Radosław Majdan pochwalił się w poście na swoim koncie na Instagramie, że całą czwórką spotkali się w słonecznym Saint Tropez na drinkach.

"Witamy w Saint-Tropez" - napisał mąż Małgorzaty Rozenek-Majdan.

Celebryci celebrują wspólny czas jednak nie tylko przy stole i korzystają także z miejscowych rozrywek. Małgorzata Rozenek-Majdan chętnie opala się na basenie, a jej mąż uprawia sporty wodne. Wyraźnie szczęśliwy Radosław Majdan pochwalił się fanom nawet zdjęciem na motorówce.

Jak Martyna Wojciechowska spędza wakacje? Nie rusza się bez jednej rzeczy
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Polscy celebryci wypoczywają w Saint Tropez

Omenaa Mensah również chętnie chwali się wypadem na Lazurowe Wybrzeże u siebie na Instagramie. Gwiazda przyznała fanom, że razem z ukochanym zwiedziła lokalny fort, a sam Rafał Brzoska chwalił się wiedzą na temat militariów. Para oprócz tego wybrała się na rejs luksusowym jachtem.

"Jemy pyszności, zwiedzamy… Jest pięknie" - pisała Omenaa Mensah o francuskich wakacjach.

Zakochani spędzają też romantyczne wieczory już w zupełnie innym anturażu. Słynna pogodynka opublikowała zdjęcie z Rafałem Brzoską, na którym widzimy ją w sukni z białych piór. Fani gwiazdy byli zachwyceni jej stylizacją.

"Wow. Co za piękna para!";

"Stylowo wyglądacie";

"Jesteście jak z filmu" - czytamy w komentarzach.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: PAWEL WRZECION/ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA 

podziel się:

Pozostałe wiadomości