Bohdan Łazuka nie może zamieszkać z rodziną w USA. Zdradził powód

Bohdan Łazuka tęskni za rodziną. Wysyła jej pieniądze do USA
Bohdan Łazuka tęskni za rodziną. Wysyła jej pieniądze do USA
Źródło: MWMEDIA
Bohdan Łazuka za kilka miesięcy skończy 84 lata. Aktor i artysta estradowy miał burzliwe życie prywatne. Miał pięć ślubów, w tym dwa z tą samą kobietą. Gwiazdor kina opowiedział, co teraz u niego słychać i czy dopisuje mu zdrowie. Bohdan Łazuka mieszka w Polsce bez swojej rodziny, która przebywa w USA. Aktor bardzo tęskni za bliskimi, ale nie może do nich polecieć. Wyjaśnił, dlaczego tak jest.

Pierwszą żoną Bohdana Łazuki była aktorka Barbara Wrzesińska, którą poślubił w latach 60. Ich małżeństwo trwało zaledwie trzy miesiące, po czym nastąpił rozwód. Kolejnymi wybrankami aktora były tancerki. Najpierw jego żoną została Daniela Pacholczyk, a później Małgorzata Viresco, z którą doczekał się syna Adama. Jako czwartą poślubił w 1980 roku modelkę i projektantkę Renatę Węglińską, z którą ma córkę Olgę. Ostatnie małżeństwo Bohdana Łazuki również zakończyło się rozwodem w 2001 roku. Jednak po dziewięciu latach para znowu wzięła ślub!

Bohdan Łazuka nie może odwiedzić rodziny w USA. Wysyła bliskim pieniądze

Z aktorem skontaktował się "Super Express". Bohdan Łazuka opowiedział, co u niego słychać. Na szczęście aktor cieszy się dobrym zdrowiem. Kryzys finansowy nie przysporzył mu zmartwień. Aktor zapracował sobie na to, by teraz spokojnie korzystać ze swojego majątku.

"Ze zdrowiem wszystko w porządku, w wakacje zostaję w domu, choć ja tak naprawdę od urodzenia jestem na urlopie" - zażartował w rozmowie z "Super Expressem". I dodał: "Udało mi się w życiu trochę zarobić, dzięki czemu mogę teraz żyć spokojnie, odpocząć, czerpać ze zdobytych zasobów. Radzę sobie w aktualnej sytuacji związanej z inflacją. W domu jestem sam, ponieważ cała rodzina mieszka na Florydzie - żona, córka, wnuk" - zdradził.

Niestety Bohdan Łazuka nie jest w stanie polecieć do swoich bliskich. Powód okazał się prozaiczny.

"Bardzo za nimi tęsknię, mam nadzieję, że oni za mną też. Czasem wysyłam im pieniądze, ale nie myślę o przeprowadzce na Florydę, ponieważ nie dam rady lecieć samolotem, a właściwie wejść do samolotu" - wyjaśnił.

gessler (1)
Magda Gessler o zaręczynach i planach na swoje wesele
Magda Gessler zaręczyła się z Waldemarem. Opowiedziała o romantycznym geście ukochanego, pokazała swój pierścionek i powiedziała o weselu. W jakim stylu chce urządzić przyjęcie ślubne?
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Kariera Bohdana Łazuki. Teatr, kabaret, estrada i film

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Bohdan Łazuka urodził się w Lublinie. Był jedynakiem. Już w dzieciństwie zaczął uczęszczać na zajęcia aktorskie. Teatr fascynował go do tego stopnia, że porzucił szkołę. I choć zapisał się później do technikum budowlanego, nigdy go nie skończył, bo ostatecznie wybrał zawód aktora. Artysta jest absolwentem PWST w Warszawie. Debiutował w 1961 roku rolą w "Zemście". Zaczął występować również w Kabarecie Szpak i dołączył do Kabaretu Starszych Panów. W historii polskiej piosenki zapisał się jego kultowy występ w duecie z Barbarą Krafftówną. Artyści zaśpiwali w Kabarecie Starszych Panów utwór pt. "Przeklnę cię".

Bohdan Łazuka współpracował z reżyserem Jerzym Gruzą, z którym stworzył film "Motylem jestem, czyli romans 40-latka" oraz programy telewizyjne np. "Poznajmy się". W latach 60. odbył także serię koncertów za granicą – wystąpił w USA, Kanadzie, ZSRR, Wielkiej Brytanii, Francji, Rumunii, Szwecji, Izraelu i Czechosłowacji. Występował też z Jerzym Fedorowiczem i Piotrem Szczepanikiem w programie estradowo-kabaretowym "Popierajmy się". Można było go podziwiać również w kabarecie Olgi Lipińskiej.

W filmie "Przygoda z piosenką" wcielił się w kompozytora zakochanego w Poli Raksie. Była to komedia muzyczna z 1968 roku w reżyserii Stanisława Barei. Młodsi widzowie pokochali go dzięki roli gangstera w filmie "Chłopaki nie płaczą".

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości