Ojciec Elona Muska ma dwójkę dzieci ze swoją pasierbicą. Opowiedział o rodzinie

Errol Musk to ojciec Elona Muska
Errol Musk to ojciec Elona Muska
Źródło: Denver Post Photo by Cyrus McCrimmon/Dimitrios Kambouris/Getty Images for The Met Museum/Vogue
Ojciec Elona Muska udzielił wywiadu, w którym opowiedział o swojej "nietypowej" rodzinie. Okazuje się, że 71-latek ma dwójkę dzieci ze swoją młodszą o 41 lat pasierbicą. Mężczyzna wychowywał córkę swojej byłej żony od czasu, gdy skończyła cztery lata.

Elon Musk od dawna uchodzi za ekscentryka. Multimiliarder swoimi pomysłami podboju kosmosu zwojował amerykański przemysł inżynieryjny, a także szybko stał się celebrytą. W ostatnim czasie wiele mówi się na temat jego rodziny i "potajemnych dzieci", jednak jego fani przyzwyczaili się już do kolejnych sensacyjnych wiadomości. Teraz przedsiębiorca znów trafił na nagłówki gazet za sprawą swojego ojca, który przyznał w najnowszym wywiadzie, że ma dwójkę dzieci z własną pasierbicą i nie widzi w tym nic złego. Uważa bowiem, że powołaniem każdego człowieka jest rozmnażanie się.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Ojciec Elona Muska ma dwójkę dzieci z córką byłej żony

Errol Musk to ojciec Elona Muska, który za główny cel w życiu obrał sobie stworzenie dużej rodziny. Obywatel RPA jest rodzicem nie tylko samego miliardera, ale także jego brata i młodszej siostry. Trójka najstarszych dzieci mężczyzny jest owocem jego związku z Maye Musk. Teraz okazuje się, że mężczyzna ma więcej dzieci.

Errol Musk przez wiele lat sprawdzał się także w roli ojczyma i wychowywał także pasierbicę, córkę swojej byłej żony. Jana Bezuidenhout zjawiła się w jego domu, gdy miała zaledwie cztery lata. Z biegiem lat relacja rodziny zaczęła się jednak robić coraz bardziej skomplikowana i kilka lat temu 30-letnia dziś już kobieta postanowiła... założyć rodzinę z byłym mężem własnej matki.

W 2017 roku na świat przyszło pierwsze dziecko "pary", syn Elliot Rush. Teraz 71-letni ojciec Elona Muska udzielił nowego wywiadu, w którym przyznał, że trzy lata temu jego rodzina z pasierbicą powiększyła się o kolejną pociechę, tym razem córkę. Mężczyzna przyznał, że dziewczynka nie była planowana, ale bardzo się cieszy, że przyszła na świat.

"Jedyną rzeczą, dla której jesteśmy na ziemi, jest reprodukcja. Gdybym mógł mieć kolejne dziecko, zrobiłbym to. Nie widzę powodu, aby tego nie robić" - powiedział w rozmowie z "The Sun".

Ania Starmach o dużej rodzinie i mężu. "Tworzymy związek partnerski"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Ojciec Elona Muska o reakcji jego innych dzieci na związek z pasierbicą

Errol Musk przyznał, że związek z młodszą o 41 lat kobietą często bywał trudny. Nawiązał też do relacji z jej mamą. Ojciec Elona Muska był mężem Heide-Mari Bezuidenhout przez 18 lat i w tym czasie doczekali się dwójki dzieci.

"Zdałem sobie sprawę, że między nami są dwa pokolenia różnicy, podczas gdy z jej matką dzieliło nas tylko jedno. (...) Nawet jeśli czujesz się bardzo żwawo i przez jakiś czas jest miło, to i tak między wami w pewnym momencie ujawnia się duża luka... Poślubiłem jej matkę, gdy miała 25 lat, a ja 45. Była prawdopodobnie jedną z najlepiej wyglądających kobiet, jakie kiedykolwiek widziałem" - wspominał.

71-latek nie ukrywał, że w młodości prowadził dość rozwiązłe życie i spotykał się z wieloma kobietami, które później twierdziły, że zaszły z nim w ciążę. Errol Musk jednak nigdy nie uzyskał potwierdzenia ich słów. Co do ojcostwa dwójki pociech ze związku z pasierbicą jest natomiast stuprocentowo pewien. Ojciec Elona Muska przyznał ze smutkiem, że jego pozostałe dzieci nie były zadowolone z tego, jak potoczyła się jego relacja z pasierbicą, ponieważ dla reszty jego potomków przez większość życia była po prostu siostrą.

"Nadal tego nie lubią. Nadal czują się tym trochę przerażone, ponieważ ona jest ich przyrodnią siostrą" - powiedział.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: Denver Post Photo by Cyrus McCrimmon/Dimitrios Kambouris/Getty Images for The Met Museum/Vogue

podziel się:

Pozostałe wiadomości