Córka Borysa Szyca skończyła 18 lat. Rodzice bawili się na jej urodzinach

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Borys Szyc pokazał pełnoletnią córkę. Świętuje jej 18. urodziny

Borys Szyc pierwszy raz został tatą, gdy miał 27 lat. Wtedy przywitał na świecie swoją córkę Sonię. Z okazji jej 18. urodzin aktor pokazał jej zdjęcie z dzieciństwa. Na Instagramie pojawiło się zdjęcie oraz nagranie, na którym widzimy Sonię Szyc w towarzystwie swoich rodziców. Wszyscy bawili się wspólnie na imprezie urodzinowej.

Sonia Szyc jest owocem związku aktora z jego ówczesną partnerką Anną Bareją. W wywiadzie dla "Vivy" Borys Szyc przyznał, że drugie ojcostwo jest dla niego bardziej świadome, bo za pierwszym razem nie był na nie gotowy.

"Rozstanie rodziców jest cholernie trudne dla każdego dziecka, bez względu na wiek, bo jego skutki odczuwa potem przez lata. Tym bardziej jestem dumny z Soni, że pomimo tego, co jej zafundowałem w dzieciństwie, jest fantastyczną osobą, która wie, co chce robić w życiu. Idzie w stronę sztuki, pięknie śpiewa, jest niezwykle wrażliwa. W naszej patchworkowej brygadzie jest zawodnikiem dochodzącym i chyba najbardziej zamkniętym w sobie. Myślę, że bardzo się kochamy" - mówił rok temu w wywiadzie dla "Vivy".

Córka Borysa Szyca skończyła 18 lat Źródło: Instagram @soniaaszyc

Dalsza część artykułu poniżej wideo.

Katarzyna Skrzynecka o wsparciu rodziny i przyszłości córki
Katarzyna Skrzynecka o wsparciu rodziny i przyszłości córki Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Córka Borysa Szyca skończyła 18 lat

Borys Szyc pokazał na Instagramie dwa zdjęcia. Na jednym pozuje z roczną córeczką, na drugim jest z 18-letnią pociechą. Aktor przyznał, że ten czas minął mu bardzo szybko.

Łatwo policzyć od 1 do 18. Ale jak to pojąć? Że minęło już tyle czasu i moja mała córcia staje się dziś dorosłą kobietą…? Kocham Cię córeczko bezwarunkową miłością. Sprawiłaś mi tyle wzruszeń, tyle się nauczyłem dzięki Tobie… Jesteś pięknym, mądrym i wrażliwym człowiekiem. Kobietą, która ma swoje jasne plany i marzenia. Życzę Ci, żebyś czuła wolność i szczęście w dorosłym życiu. Żyj!

Do życzeń przyłączyła się żona aktora.

"Wzruszający dzień. Córeczka mojego męża wchodzi w dorosłość. Wszystkiego, co najpiękniejsze Soniu. Bądź sobą, nie słuchaj innych, zrealizuj swój plan. Bądź szczęśliwa i wolna" - napisała Justyna Szyc-Nagłowska.

Patchworkowa rodzina Borysa Szyca. "Justyna stworzyła mi dom"

Borys Szyc poślubił Justynę Nagłowską w 2019 roku. W wywiadzie dla "Vivy" małżonkowie podkreślili, że tworzą dom pełen miłości. Udaje im się wychowywać swojego wspólnego syna i dzieci z poprzednich związków. Żona Borysa Szyca ma też dwie nastoletnie córki.

"Moje dziewczyny czekają, aż Borys wróci z teatru. Ja mówię: 'Idziecie spać', a one: 'Nie, bo chcemy przytulić Borysa na dobranoc' [...] W uczuciowej rodzinie jest super, bo wszyscy się kochają, ale bywa też trudno, bo każdy chce się przytulić, uwiesić, mieć drugą osobę na wyłączność. Jeżeli chcesz dać coś innym, jednocześnie odbierasz coś sobie – to jest najtrudniejsze. Odmowa zawsze spotyka się z niezadowoleniem. Więc albo jesteś z gumy, albo… praktykujesz jogę w wannie. Dla mnie mega ważne jest to, że dziewczyny przychodzą do nas ze swoimi problemami, do Borysa również, pomimo że nie jest ich tatą z krwi, tylko z serca. To jest super! Choć czasem wolelibyśmy, żeby już nikt nic nie mówił (śmiech)" - opowiadali w wywiadzie.

Przede wszystkim wracam do domu. Justyna stworzyła mi dom. Wcześniej miałem tylko dużo gadżetów

21 marca 2020 aktor powitał na świecie drugie dziecko. Urodził mu się syn Henryk Szyc-Nagłowski. Gwiazdor i jego pociechy na zdjęciu poniżej.

Dzieci Borysa Szyca Źródło: Instagram @borys.szyc

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości