Dorota Wellman i Marcin Prokop w przebraniach uczcili urodziny Presleya. "Wisienka na torcie weekendu"

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Dorota Wellman i Marcin Prokop uczcili 87. urodziny Presleya

Dorota Wellman i Marcin Prokop w "Dzień Dobry TVN" tworzą niesamowity duet prowadzących. Ich każde wejście na antenę jest mile odbierane przez widzów. W niedzielę 8 stycznia o poranku przywitali fanów w strojach nawiązujących do króla rock and rolla, czyli Elvisa Presleya. Dziś artysta obchodziłby swoje 87. urodziny.

W "Dzień Dobry TVN" nie zapomnieli o legendarnym artyście, którego zna cały świat. Choć od jego śmierci minie w tym roku 46 lat, to Elvis Presley wciąż budzi ogromne zainteresowanie fanów. Amerykański piosenkarz i aktor słynął nie tylko z elektryzującego głosu, ale także z charakterystycznego ruchu scenicznego oraz wyglądu. Zobaczcie, jak naśladowali go Dorota Wellman i Marcin Prokop.

Reszta artykułu pod materiałem wideo. Zobaczcie Marcina Prokopa, jurorów i wszystkich twórców "Mam Talent!".

Tajemnice Produkcji #6. Kulisy "Mam Talent!". Jurorzy o odcinkach na żywo
Tajemnice Produkcji #6. Kulisy "Mam Talent!". Jurorzy o odcinkach na żywo Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Dorota Wellman i Marcin Prokop w "Dzień Dobry TVN" uczcili urodziny Presleya

Poniżej przedstawiamy nagranie, które zostało zamieszczone na profilu "Dzień Dobry TVN" na Instagramie. Prowadzący program śniadaniowy spisali się na medal. Rozbawili widzów swoim wyglądem i aktorską zabawą w Elvisa Presleya. Marcin Prokop imitował grę na gitarze. Spójrzcie na stylizacje gwiazd. Dziennikarz i Dorota Wellman założyli peruki i okulary, dzięki którym od razu możemy zobaczyć przed oczami króla rock and rolla. Internautom bardzo się to spodobało.

"Cudowni, inteligentni, z poczuciem humoru. Uwielbiam takich ludzi" - czytamy w komentarzach na Instagramie.

"Wisienka na torcie weekendu" - ocenili fani.

"No i jak ich nie kochać?" - komplementują inni.

Elvis Presley miałby 87 lat

Elvis Presley przeżywał swoje wzloty i upadki. O jego życiu opowiada film fabularny "Elvis", gdzie w rolę główną wcielił się Austin Butler. Dla wielu fanów był objawieniem. Stał się legendą, którą inspirują się inni artyści. Zmarł nagle 16 sierpnia 1977 po wielu latach nadużywania leków.

Jego muzyka i osobowość zmieniły oblicze amerykańskiej kultury. Był symbolem buntowniczego ducha naszego narodu

5 ciekawostek z życia Elvisa Presleya. Tego mogliście nie wiedzieć o królu rock and rolla

Miliony fanów Elvisa Presleya nie wierzą w jego śmierć. Twierdzą, że uciekł i wiedzie gdzieś spokojne życie z dala od show-biznesu, który w pewnym momencie go przytłoczył. Doczekał się też wielu naśladowców.

Przed Elvisem nie było niczego

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości