Borys Szyc w pierwszym wywiadzie z córką. "Sonia wie o mnie rzeczy, których nikt nie wie"

Borys Szyc w pierwszym wywiadzie z córką Sonią
Borys Szyc w pierwszym wywiadzie z córką Sonią
Źródło: Mw Media/Instagram
Borys Szyc wraz z córką Sonią zagrali razem w filmie "Miało cię nie być". W filmie wcielili się w role ojca i córki, co bardzo ich zbliżyło do siebie. W najnowszym wywiadzie opowiedzieli o pracy na planie, a także o tym, jak wpłynęła ona na ich prywatne relacje.

Borys Szyc w 2005 r. został pierwszy raz ojcem. Na świecie pojawiła się wówczas jego córka Sonia ze związku z Anną Bareją. Ta relacja nie przetrwała próby czasu, a po latach aktor związał się z dawną miłością Justyną Nagłowską, z którą w 2020 r. powitał na świecie synka Henryka.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Jacy rodzice, takie dzieci? 7. Katarzyna Grabowska
Jacy rodzice, takie dzieci? 7. Katarzyna Grabowska

Borys Szyc o współpracy z córką Sonią

W mediach dużo mówiło się na temat relacji Borysa Szyca z córką, jednak sami zainteresowani rzadko zabierali w tej sprawie głos. Niedługo w kinach pojawi się film "Miało cię nie być", w który Borys Szyc wraz z córką zagrali główne role jako ojciec i córka.

Filmowi Michał i Ryfka stanowią trudne połączenie pełne nieporozumień, spięć, ale również miłości. W najnowszym wywiadzie dla "Twojego Stylu" Borys i Sonia Szycowie opowiedzieli o pierwszej współpracy na planie.

Jak się okazało, reżyser i producent filmu zobaczyli nagranie Borysa Szyca z Sonią sprzed lat, na którym oboje śpiewali piosenkę. To skłoniło ich do tego, aby zaprosić ojca z córką na casting do filmu.

"Przyjechałam do Warszawy na urodziny koleżanki. Tata odebrał mnie z dworca i mówi: 'Odezwał się do mnie reżyser, proponuje, żebyśmy pokazali się razem na castingu. Chcesz spróbować?'. Pochłonięta myślami o imprezie, stwierdziłam: 'No… dobrze, czemu nie?'. W taksówce, w drodze na urodziny, dostałam opis scenki. Nauczyłam się tekstu. Nie miałam wielkich oczekiwań. Tydzień po castingu tata zadzwonił: 'Zapraszają nas do filmu'" - powiedziała Sonia Szyc.

Borys i Sonia Szycowie o współpracy przy filmie

Borys Szyc wyznał, że bardzo stresował się tym, jak córka poradzi sobie przed kamerą.

"Oczywiście, że się stresowałem, chyba bardziej niż Sonia. Nie mieliśmy doświadczeń wspólnego grania. Śpiewaliśmy sobie czasem w aucie, tańczyliśmy, bo od dziecka byłem fanem Michaela Jacksona, uczyłem Sonię jego kroków. [...] Castingowa scenka była trudna, emocjonalna: pierwsze spotkanie po długim czasie bez kontaktu, córka i ojciec wyrzucają sobie wzajemne żale… Przyznaję, miałem obawy: Boże, a jeśli ona będzie grać jak amatorzy z dokumentów w stylu 'Trudne sprawy'. A tu zaskoczenie. Sonia przyszła na plan przygotowana. Byłem pod wrażeniem, że jest naturalna, niczego się nie boi i szybko uruchamia emocje" - powiedział.

Borys Szyc powiedział również, jak wspólna praca na planie wpłynęła na jego relacje z córką.

"Gdy byłem w wieku Soni, powtarzałem sobie, że jak będę miał dzieci, nie zbuduję granic, nie będę wszystko lepiej wiedzącym 'staruchem'. Ledwo mrugnąłem oczami i mam 40 lat. Chciałbym być bezpośredni, ale jakoś nie pasuje, żebym mówił identycznym językiem jak ona. Znaleźliśmy więc trzeci język, pomiędzy naszymi. Ale nie to jest najważniejsze. Porozumienie jest możliwe, gdy jesteś wobec dziecka szczery, powiesz, co cię w życiu boli, dlaczego cierpisz. Sonia wie o mnie rzeczy, których nikt nie wie – i nawzajem. Wie o mojej chorobie, jako dziecko była jej świadkiem. Starałem się ją chronić, nie zawsze się udawało. Później była przy tym, jak stawałem się coraz zdrowszy. Trudne momenty nas zbliżyły" - dodał.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: Mw Media/Instagram

podziel się:

Pozostałe wiadomości