Bovska otworzyła się na temat trudnych przeżyć. Poruszyła temat bezpłodności

Autor:
Norbert
Żyła
Bovska otworzyła się na temat trudnych przeżyć. Poruszyła temat bezpłodności

Bovska przebojem zdobywa popularność wśród fanów muzyki. W rozmowie z Olivierem Janiakiem artystka opowiedziała o nowej płycie "Dzika" oraz o dojrzałości, jaką ta za sobą niesie. Przy okazji gwiazda poruszyła temat własnych trudnych przeżyć.

Bovska czyli Magda Grabowska-Wacławek jest polską artystką alternatywną, która zasłynęła piosenkami "Kaktus" oraz "Kimchi". Gwiazda w tekstach swoich utworów nie boi się poruszać ważnych społecznie tematów.

Bovska na wyjątkowym koncercie dla osób niesłyszących

Bovska obecnie promuje swoją nową płytę. Album "Dzika" to płyta o kobiecie i to właśnie problemom, z jakimi zmagają się kobiety, są poświęcone teksty piosenek, które się na niej znajdują. Na temat wydawnictwa z artystką rozmawiał Olivier Janiak, który poruszył temat dojrzałości, jaka przemawia za nową płytą artystki.

"Myślę, że jest dużą zmianą w stosunku do mojego wcześniejszego repertuaru [...] Ma mocne teksty, takie czasem które są manifestami, dlatego, że jest czuła i może czasem otulić tą muzyką i słowem. Wierzę w to, że może wzruszać, a wydaje mi się, że nam potrzeba wzruszeń" - powiedziała artystka.

Gwiazda wystąpiła niedawno w Opolu, gdzie zaśpiewała utwory, za które pokochali ją fani. Koncert był przystosowany dla osób niesłyszących, w sali, która umożliwia lepsze doświadczenie muzyki takim osobom. Występy artystki były tłumaczone symultanicznie na polski język migowy. Gwiazda opowiedziała o tym, dlaczego zdecydowała się zaśpiewać w takich okolicznościach.

"Dla mnie to jest wspaniałe, że tłumacz staje się też częścią mojego świata i razem współistniejemy na scenie" - mówi gwiazda.

Brovska opowiedziała o problemie, który ją dotyczy

Bovska w utworze "Wielka Cisza" porusza niezwykle trudny dla siebie temat. Jak sama przyznaje, utwór opowiada o problemach, z jakimi sama się zmaga. Chodzi o temat niespełnionego macierzyństwa i bezpłodności. W związku z powyższym właśnie osobom, które borykają się ze wspomnianymi problemami, artystka chciałaby swój utwór zadedykować.

"On porusza taki ważny istotny temat, który jest związany z niespełnionym macierzyństwem. Przy okazji chciałabym bardzo wesprzeć wszystkie kobiety i mężczyzn, którzy zmagają się z problemem niepłodności. To jest takie wystawianie siebie ze słabością jaką mam, bo to jest także moja historia" - wyznaje gwiazda.

Bovska w trakcie wywiadu przyznała również, że najbardziej cieszy ją zaufanie, jakim obdarzają ją słuchacze. Czasem fani kontaktują się z artystką poprzez media społecznościowe, gdzie dzielą się z nią swoimi historiami z życia oraz tym, jak jej muzyka wpłynęła na podejmowane przez nich życiowe decyzje.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Norbert Żyła

Pozostałe wiadomości