Piotr Kupicha świętuje 15 lat na scenie! "Jestem dumny, że znów stanę przed sopocką publicznością"

Piotr Kupicha wyszedł ze szpitala
Piotr Kupicha wyszedł ze szpitala
Źródło: MWMEDIA
Kilka dni temu Piotr Kupicha poinformował w mediach społecznościowych, że uległ wypadkowi i przebywa w szpitalu. Lider zespołu Feel relacjonował stan swojego zdrowia. Muzyk przeszedł operację, ale okazuje się, że został już wypisany do domu. Piotr Kupicha podziękował za wsparcie i opiekę personelowi szpitala. Pokazał zdjęcia gipsu ze słodkim napisem od jego dzieci. W rozmowie z cozatydzien.tvn.pl artysta powiedział, jak ma zamiar występować teraz na scenie.

Piotr Kupicha naderwał ścięgno Achillesa. Uległ wypadkowi, gdy grał w piłkę nożną. Gdy publikował wpisy na Facebooku, nie opuszczał go dobry humor i zapewniał fanów, że wkrótce spotkają go na koncertach. Muzyk dochodzi do siebie po operacji, a na nogę założono mu gips. Jego stan zdrowia pozwolił mu na to, by wypisano go ze szpitala.

Piotr Kupicha wyszedł ze szpitala. Jak przebiega jego rekonwalescencja?

Piotr Kupicha opublikował na Facebooku kilka zdjęć na dowód tego, że jest z nim coraz lepiej. Na jednym z nich pozuje z szerokim uśmiechem przed szpitalem.

"Wyszedłem już ze szpitala. Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej. Tu mi, dobrze, wypoczywam, a już za chwilę spotkania z Wami na koncertach, na które bardzo czekam, żeby zaśpiewać z Wami najnowszy singielek '7dmy stan', który jest zapowiedzią naszej całej płyty 'Feel5'" - czytamy na Facebooku.

Piotr Kupicha w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl opowiedział o swojej rekonwalescencji.

- Na co dzień będę pił dobrą herbatę z cytryną i miodem.... Herbata, cytryna, miód, to chyba mój ulubiony napój. Skłamałbym, gdybym nic nie powiedział o jednym piwku, wszyscy z mojego otoczenia doskonale wiedzą, że to jest ulubiony napój, jeśli chodzi o procenty - zażartował.

W swoim wpisie na Facebooku muzyk podziękował medykom za opiekę. Na dwóch kolejnych opublikowanych zdjęciach widzimy jego nogę w gipsie, którą zdobi dziecięcy rysunek i napis "TATA".

- Mam pod nosem las i pieska cocker spaniela, który musi się wylatać, taka rasa. Tutaj ubolewam, że o kulach, to na pewno go nie dogonię. Mam też opiekę kochającej rodziny - dodał Piotr Kupicha w rozmowie z nami.

Piotr Kupicha 15 lat na scenie. Co sądzi o show-biznesie?

Piotr Kupicha szykuje się do występu na sopockim festiwalu. Specjalnie dla naszego serwisu opowiedział o tym, czy występowanie na scenie nadal sprawia mu przyjemność.

- 15 lat na scenie, to marzenie, które się spełnia. W miarę lat doceniam coraz bardziej scenę i ludzi, których spotykam na koncertach oraz w życiu. Mam do nich dużą wdzięczność za to, że mam dla kogo grać oraz że ci napotkani w życiu są dla mnie bardzo życzliwi. Show-biznes to stan umysłu, można w nim być, ale nie brać go aż tak do serca. Dzisiaj show jutro bzzzzz na kanapie i drzemka [...] Kocham muzykę i to chyba czuć na scenie - wyznał.

Zespół Feel wystąpi w Sopocie 17 sierpnia. Zagra z okazji swojego jubileuszu.

- Sopot to magiczne miejsce, gdzie dokładnie 15 lat temu na deskach Opery Leśnej zaczęła się nasza przygoda. Jestem dumny i podekscytowany, że znów stanę przed sopocką publicznością. Tym razem zagramy nasz najnowszy singiel '7 Stan', który mam nadzieję, że zaśpiewamy wspólnie z całą wspaniałą publicznością [...] Jak w piosence, nic nie jest nam dane na zawsze, mnie dopadł Achilles i położył mnie na łopatki, na co dzień chodzę o kulach. Na najbliższych koncertach będę siedział i śpiewał, ale będę i w niczym mi to nie będzie przeszkadzać, żeby być blisko publiczności - uspokoił fanów.

Więcej o tym festiwalu w drugiej części artykułu.

czt_zdobywcyfryderykow
Festiwal Zdobywcy Fryderyków. Kasia Nosowska, Smolasty i Gabi Drzewiecka
Źródło: "Co Za Tydzień"

Top of the Top Sopot Festival. Kto wystąpi?

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Największe gwiazdy polskiej muzyki wystąpią na scenie Opery Leśnej w Sopocie. Już 16 sierpnia odbędzie się Top of the Top Sopot Festival, który będzie można oglądać na antenie telewizji TVN. Wydarzenie muzyczne potrwa trzy dni. Czwartego zaplanowany został wieczór komediowy.

Pierwszego dnia na wieczorze pod hasłem #YOU ARE THE CHAMPIONS wystąią między innymi: Kayah, Lady Pank, Wilki, LemON, Krzysztof Cugowski, Kuba Badach, Kwiat Jabłoni, Fisz Emade Tworzywo, Mitch&Mitch, Patrycja Markowska, Smolasty, Julia Pietrucha, Łukasz Zagrobelny, Jary Oddział Zamknięty, Cornelia Jakobs.

Drugi dzień rozpocznie się od koncertu #iDANCE. W Operze Leśnej zabrzmią największe przeboje polskiej muzyki. Tego samego wieczoru podczas konkursu #TOP OF THE TOP CHALLENGE o prestiżową statuetkę Bursztynowego Słowika zawalczą artyści, których nowe utwory można było usłyszeć w radiu i Internecie w ciągu ostatniego roku oraz wykonawcy, którzy zaprezentują swoje utwory premierowo na festiwalu. Lista konkursowych artystów zostanie wkrótce opublikowana na stronie www.TopOfTheTop.pl. Tego dnia na scenie pojawi się również m.in. Agnieszka Chylińska, Ewa Farna, Cleo, Feel, Margaret, Natalia Nykiel, Kombi, Blue Café, Nocny Kochanek, Storo.

Trzeciego dnia wrażeń dostarczy koncert #ZAWSZE RAZEM. MUZYCZNE PODZIĘKOWANIE DLA WIDZÓW Z OKAZJI 25 LAT TVN. Będzie to jedno z wydarzeń składających się na obchody jubileuszu stacji. W trakcie dwóch części koncertu o nazwie "Jestem sobą" oraz "To jest Wasz czas" artyści zaprezentują znane utwory w nowych aranżacjach i odsłonach. Wystąpią: Kayah, Agnieszka Chylińska, Grzegorz Markowski, Patrycja Markowska, Ewa Bem, Lady Pank, Andrzej Piaseczny, Kuba Badach, Michał Szpak, Natalia Przybysz, Ørganek, Igo, Pectus, Grubson, Bovska, Gooral, Zespół Pieśni i Tańca Śląsk im. Stanisława Hadyny.

Czwarty dzień festiwalu to COMEDY FEST – Z CZEGO ŚMIALIŚMY SIĘ PRZEZ OSTATNICH 25 LAT. Zaprezentowany zostanie m.in. ranking największych absurdów ćwierćwiecza. Czeka nas przyznane nagrody najbardziej komicznym wydarzeniom. Bawić nas będą m.in. Tomasz Sianecki, Artur Andrus, Krzysztof Daukszewicz, Henryk Sawka, Tomasz Jachimek i Szymon Jachimek, Michał Kempa, Marcin Daniec, Jerzy Kryszak, Andrzej Grabowski, Zbigniew Zamachowski, Katarzyna Pakosińska, Katarzyna Kwiatkowska, Robert Motyka, Tomek Kołecki, Wojtek Fiedorczuk, Antoni Syrek-Dąbrowski, Grupa MoCarta.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Reporter: Aleksandra Głowińska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości