Britney Spears znowu zaskoczyła fanów. Czy ślub już się odbył?

Britney Spears przekazała radosną nowinę. Ślub, suknia i nowy członek rodziny
Britney Spears przekazała radosną nowinę. Ślub, suknia i nowy członek rodziny
Źródło: Getty Images
Britney Spears przygotowała dla fanów niespodziankę. Jakiś czas temu zaręczyła się ze swoim partnerem Samem Asghari, jednak temat ślubu był owiany tajemnicą. Wokalistka nowym wpisem w mediach społecznościowych podsyciła plotki, zaskakując fanów podwójnie. Zaprezentowała nowego członka rodziny. A co z ciążą? - pytają internauci.

W życiu Britney Spears coraz więcej zmian. Niedawno wokalistka poinformowała o tym, że spodziewa się dziecka. Ojcem kolejnej pociechy jest narzeczony Sam Asghari. Para zaręczyła się w marcu, o czym natychmiast poinformowała fanów. O popularności Britney Spears świadczy fakt, że jej konto na Instagramie śledzi 41 milionów obserwujących. Choć początkowo ślubne plany owiane były tajemnicą, wokalistka przerwała milczenie. Co więcej, przygotowała dla fanów niespodziankę.

Britney Spears poza kuratelą ojca. Jej zachowanie niepokoi fanów

Kiedy po długiej batalii Britney Spears uwolniła się spod wieloletniej kurateli ojca, fani odetchnęli z ulgą. Od tamtej pory w życiu popularnej wokalistki zaszło kilka zmian. Zaręczyła się z Samem Asghari, który ramię w ramię z wielbicielami walczył o uwolnienie ukochanej spod opieki rodziny. Niedawno poinformowała, że spodziewa się dziecka. Choć zakończenie kurateli ucieszyło fanów, niektórzy wciąż są zaniepokojeni stanem Britney Spears. Śledzą publikowane przez nią treści i mają wątpliwości co do jej zachowania. Niedawno ciężarna wokalistka opublikowała zdjęcia, na których pozuje nago, a jej intymne miejsca zakrywa trzymany w objęciach pies. Takie treści dzielą fanów - jedni otwarcie wyrażają swoje zaniepokojenie nietypowym zachowaniem gwiazdy, a inni bronią jej dobrego imienia za wszelką cenę. 

Wojtek Cugowski o zawieszeniu zespołu Bracia i solowej karierze.
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Britney Spears potwierdziła doniesienia o ślubie

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Wokalistka opublikowała niedawno nowy post. Przygotowała dla fanów aż dwie niespodzianki. Na zdjęciu zobaczyć można kota, który leży na ślubnym welonie.

"Przedstawiam Wendy!!! I tak, to jest welon do mojej sukni ślubnej" - napisała wokalistka.

Czy to oznacza, że ślub z Samem Asgharim się już odbył, czy to jedynie przedślubne przymiarki? Trudno powiedzieć, czy para sformalizowała swój związek. Jednakże tak jak w przypadku nagich zdjęć, również temat ciąży wzbudza wśród fanów ogromne emocje. Pod zdjęciem aż roi się od komentarzy, w których obserwatorzy zarzucają Britney Spears kłamstwo. Sugerują, że dopóki nie zobaczą testu ciążowego bądź zdjęcia z widocznym brzuchem, nie uwierzą w słowa wokalistki.

"Albo test ciążowy albo wizyta u lekarza, wiesz, normalne rzeczy, które normalna osoba by opublikowała. Zamiast tego opublikowała kolejne zdjęcie innego zwierzęcia, które zrobiła. Naprawdę dziwne. Nie wierzę, że jest w ciąży" - napisał jeden z fanów.

Opisy postów tworzonych przez Britney Spears są często niejasne i umożliwiają wyjątkowo szeroką interpretację. Czy wokalistka ma obowiązek potwierdzać własne słowa? 

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło: Instagram @britneyspears

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości