Britney Spears jest w ciąży. "Jeśli tam jest dwójka, chyba odlecę"

Britney Spears jest w ciąży. Spodziewa się dziecka z narzeczonym
Britney Spears jest w ciąży. Spodziewa się dziecka z narzeczonym
Źródło: Getty Images
Britney Spears jest w ciąży. Wokalistka ogłosiła nowinę na Instagramie. Ojcem dziecka jest jej ukochany Sam Asgharim. W internetowej publikacji gwiazda nazwała swojego partnera mężem. Szczęśliwa piosenkarka opisała, jak zmienia się jej ciało. Wiadomość o ciąży ją zaskoczyła.

Britney Spears ogłosiła radosną nowinę 11 kwietnia na Instagramie. Gwiazda nie spodziewała się, że znowu zostanie mamą. Wykonawczyni hitu "Baby One More Time" zauważyła, że zmieniło się jej ciało. Jej partner zażartował z powiększonego brzuszka partnerki.

Britney Spears jest w ciąży. Na świat przyjdzie jej trzecie dziecko

Britney Spears opublikowała niepozorne zdjęcie na Instagramie. Nikt nie spodziewał się, że ogłosi taką nowinę! W uroczym wpisie nazwała swojego narzeczonego "mężem". Jednak w mediach nigdy nie pojawiły się informacje o tym, aby wokalistka ponownie wzięła ślub.

"Straciłam tak dużo na wadze podczas wycieczki na Maui, tylko po to, żeby znowu przytyć. Pomyślałam 'Jezu, co się stało z moim brzuchem?'. Mój mąż powiedział: 'Jesteś w ciąży spożywczej, głuptasie'. Więc zrobiłam test ciążowy, no i cóż. Spodziewam się dziecka" - ogłosiła na Instagramie.

Wokalistka jest podekscytowana faktem, że znów zostanie mamą. Ostrzegła paparazzi, że nie będzie chciała pozować przed ich obiektywami.

"Jeśli tam jest dwójka, chyba odlecę. Oczywiście nie będę teraz tak często wychodzić przed paparazzi, bo będą chcieli zarobić na moich zdjęciach, jak to już robili" - dodała gwiazda.

Dzieci Britney Spears. Gwiazda miała depresję

Britney Spears ma już dwóch prawie dorosłych synów. Ich ojcem jest Kevin Federline, były mąż piosenkarki. Ich małżeństwo trwało tylko trzy lata. Gwiazda wychowuje 17-letniego Seana Prestona oraz 16-letniego Jaydena, którzy już niedługo powitają w rodzinie przyrodnią siostrę lub brata. Britney Spears przyznała, że gdy była w ciąży przechodziła przez depresję.

"Byłam w ciąży, miałam depresję okołoporodową. Muszę przyznać, że to jest absolutnie straszne. Kobiety wtedy o tym tak nie mówiły. Niektórzy uważali, że to niebezpieczne, jeśli kobieta tak narzeka, nosząc dziecko. Ale teraz kobiety mówią o tym codziennie" - zauważyła piosenkarka.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości