Brooklyn Beckham i Nicola Peltz mieli ślub jak z bajki. Jak wyglądała uroczystość?

Autor:
Kamila
Jamrożek
Brooklyn Beckham i Nicola Peltz wzięli ślub

Brooklyn Beckham i Nicola Peltz pobrali się 9 kwietnia w rodzinnej posiadłości aktorki na Florydzie. Ich ślub porównywany jest z uroczystościami królewskimi. Jak wyglądała ceremonia?

Brooklyn Beckham i Nicola Peltz wzięli ślub w wartej 76 posiadłości mln dol. posiadłości ojca panny młodej w hrabstwie Palm Beach na Florydzie. Na weselu pojawiło się 300 gości, wśród których nie zabrakło najważniejszych osobistości ze świat show-biznsesu. O szczegółach najgłośniejszej uroczystości w tym roku rozpisał się portal people.com. Jak przebiegała?

Brooklyn Beckham i Nicola Peltz już po ślubie. Jak wyglądało wesele?

Pierworodny syn Davida i Victorii Beckhamów poślubił ukochaną Nicolę Peltz w sobotę 9 kwietnia. Młodzi planowali ślub już wcześniej, ale uroczystość została przeniesiona z powodu pandemii koronawirusa.

Przygotowania do tej oszałamiającej imprezy trwały od kilku tygodni. Ślub rozpoczął się o godzinie 18.00. Para młoda, zgodnie z żydowską tradycją, pobrała się pod chupą, a po błogosławieństwie rabina pan młody rozbił piętą zawiniętą w serwetkę szklankę.

Następnie goście bawili się w trzech specjalnych namiotach rozstawionych nad samym oceanem.

Na pierwszy taniec państwo młodzi wybrali piosenkę "Only Fools Rush In" Elvisa Presleya, znaną pod tytułem "Can't Help Falling In Love", na co zebrani goście zareagowali gromkimi brawami. Drugą piosenką, do której zatańczyli, był kultowy utwór "Stand By Me" Bena E. Kinga.

Podczas wesela serwowano koktajle, zaproszeni mogli też skosztować dań przyrządzonych przez Thierry'ego Isamberta. Menu było inspirowane kuchnią europejską. Nie zabrakło też wyszukanych dań wegańskich.

Barbara Kurdej-Szatan 11 lat po ślubie. Aktorka opowiada o swoim małżeństwie i walentynkach
Barbara Kurdej-Szatan 11 lat po ślubie. Aktorka opowiada o swoim małżeństwie i walentynkach cozatydzien.tvn.pl

Ślub Brooklyna Beckhama i Nicoli Peltz. Kto się znalazł na liście gości?

Choć miejsce, w którym odbywało się wesele Brooklyna Beckhama i Nicoli Peltz było pilnie strzeżone przez ochronę, to paparazzim udało się zrobić kilka zdjęć przybyłym na uroczystość gościom.

Paparazzi uwiecznili na zdjęciach Evę Longorię i Serenę Williams u boku mężów, siostrę Victorii Louise Adams z córką, Gordona Ramsaya z rodziną, rodziców Davida czy Brittany Peltz - jedyną siostrę Nicoli - w towarzystwie męża i dzieci.

Sfotografowano także rodziców pana młodego. David Beckham postawił na klasyczny smoking, a Victoria Backham prezentowała się świetnie w srebrnej satynowej sukni.

Portal people.com twierdzi, że na imprezie były też obecne takie gwiazdy, jak: Gigi Hadid, Gisele Bundchen, Marc Anthony czy Jordana Brewster. Za oprawę muzyczną miał odpowiadać sam Snoop Dogg.

Ślub Brooklyna Beckhama i Nicoli Peltz. Jak wglądała suknia panny młodej?

Paparazzim udało się też uchwycić zarys sukni panny młodej. Nicola Peltz zdecydowała się na kreacje z włoskiego domu mody Valentino. Zachwyciła gości długą, białą suknią i wpiętym we włosy kilkumetrowym welonem.

Oficjalne zdjęcia z uroczystości mają ukazać się w czasopiśmie "Vouge", dlatego nie ma co liczyć na to, że zobaczymy kreację wcześniej.

Brooklyn Beckham i Nicola Peltz. Historia miłości

Brooklyn Beckham to najstarszy syn Victorii i Davida Beckhamów. Ma 22 lata i od trzech lat spotykał się z 27-letnią modelką i aktorką Nicolą Peltz. Informację o zaręczynach para przekazała w lipcu 2020 roku. Wtedy media zaczęły spekulować o sekretnym ślubie zakochanych. Okazało się to jednak nieprawdą. Młodzi postanowili zaczekać ze ślubem, kiedy sytuacja z pandemią koronawirusa bardziej się ustabilizuje.

Zagraniczne media donoszą, że po ślubie Brooklyn Beckham przyjmie nazwisko swojej ukochanej Nicoli Peltz i będzie się nim posługiwał jako drugim imieniem.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego:  Pascal Le Segretain/Getty Images

Pozostałe wiadomości