Bruce Willis pokazał wzruszające zdjęcie z wnuczką. "Wielka miłość"

Bruce Willis
Bruce Willis opublikował wzruszające zdjęcia
Źródło: GettyImages
Bruce Willis zmaga się z chorobą, która niemal całkowicie uniemożliwia mu normalne funkcjonowanie. Aktor coraz rzadziej pokazuje się w mediach społecznościowych i zrezygnował już z życia w blasku fleszy. Niedawno jednak zrobił wyjątek i opublikował fotografię, która rozczuliła miliony internautów. "Wielka miłość" - napisał.

W 2022 roku w mediach zawrzało, gdy okazało się, że Bruce Willis zakończył karierę. Rozpisywano się o możliwych problemach z używkami i zmęczeniu po latach pracy przed kamerą. Niestety rzeczywistość okazała się dużo gorsza. Gwiazdor usłyszał bowiem, że cierpi na afazję - poważne schorzenie, które znacząco wpływa na stan jego pamięci i komunikacji. Rodzina hollywoodzkiej sławy wydała nawet oficjalne oświadczenie i przekazała szczegółowe informacje dotyczące choroby.

Bruce Willis udostępnił wyjątkowe zdjęcie

W czerwcu obchodzimy Dzień Ojca. W Stanach Zjednoczonych święto to przychodzi jednak wcześniej, bo już 18 dnia miesiąca. Z tej okazji Bruce Willis postanowił zaskoczyć swoich obserwatorów na Instagramie i opublikował wyjątkowe zdjęcie. Na fotografii pozuje wraz z maleńką wnuczką, którą trzyma w ramionach.

"Wielka miłość do wnuczki" - napisał.

Na drugim kadrze pozuje również z własną córką, która podobnie jak sławni rodzice - para się aktorstwem. Zobaczcie te piękne, rodzinne fotografie.

Bruce Willis - rodzina wydała oświadczenie w sprawie choroby aktora

Wiosną 2022 roku rodzina gwiazdora wyjaśniła, że Bruce Willis cierpi na afazję, chorobę związaną z uszkodzeniem struktur mózgowych. Głównym skutkiem schorzenia jest utrata zdolności do wypowiadania się, ale także rozumienia. 

"Odkąd wiosną 2022 r. ogłosiliśmy diagnozę afazji u Bruce'a, jego stan się pogorszył i teraz mamy bardziej szczegółową diagnozę: otępienie czołowo-skroniowe (znane jako FTD). Niestety problemy z komunikacją to tylko jeden z objawów choroby, z którą zmaga się Bruce. Chociaż jest to bolesne, ulgą jest wreszcie postawienie jasnej diagnozy" — podała rodzina Bruce'a Willisa w oficjalnym oświadczeniu, cytowanym przez BBC.

Po miesiącach walki o zdrowie aktora na jaw wyszło, że ostateczna diagnoza różni się od pierwotnej. I choć jest wstrząsająca, rodzina gwiazdora wyraża wdzięczność lekarzom za to, że udało im się dokładnie dowiedzieć, na co cierpi Bruce Willis.

"Otępienie czołowo-skroniowe to okrutna choroba, o której wielu z nas nigdy nie słyszało, a może dotknąć każdego. W przypadku osób poniżej 60. roku życia otępienie czołowo-skroniowe jest najczęstszą formą demencji, a ponieważ postawienie diagnozy może zająć lata, choroba jest prawdopodobnie znacznie bardziej rozpowszechniona, niż nam się wydaje. Obecnie nie ma lekarstwa na tę chorobę, co, jak mamy nadzieję, zmieni się w nadchodzących latach. Mamy nadzieję, że wraz z postępem stanu Bruce'a uwaga mediów zostanie skupiona na przyjrzeniu się tej chorobie, która wymaga znacznie większej wiedzy i badań" - mówiła rodzina gwiazdora. 

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: GettyImages

podziel się:

Pozostałe wiadomości