Bruce Willis świętuje z byłą i obecną żoną. Demi Moore pokazała zdjęcia

Bruce Willis pozuje  z byłą żoną i obecną
Bruce Willis pozuje z byłą żoną i obecną
Źródło: Visual China Group
Bruce Willis gościł ostatnio w domu całą swoją rodzinę. Demi Moore, była żona aktora, udostępniła zdjęcia z wizyty na Instagramie. Aktor pozuje obok byłej i obecnej ukochanej wraz z córkami.

Bruce Willis i Demi Moore pobrali się w 1987 r. Para uchodziła za jedną z najpopularniejszych w Hollywood, a paparazzi nie dawali im spokoju. Piękna aktorka i przystojny aktor rok po ślubie powitali na świecie swoją pierwszą córkę — Rumer Glenn Willis.

26102022_MONTAZOWKA_ZMARLI2022_ZAGRANICZNE
Zagraniczne osobistości i artyści którzy odeszli w 2022 roku
Zagraniczne osobistości i artyści którzy odeszli w 2022 roku

Bruce Willis i Demi Moore — małżeństwo

Trzy lata później aktorka urodziła Scout LaRue Willis, a w 1994 r. na świecie pojawiła się ich trzecia córka — Tallulah Belle Willis. Najstarsza pociecha poszła w ślady rodziców i już teraz możemy ją oglądać w produkcjach takich jak: "Pewnego razu w... Hollywood", "Ty będziesz następna", "Króliczek", "Striptiz" czy "Niezłomny duch".

Ku zaskoczeniu wszystkich w październiku 2000 r. małżeństwo rozstało się. Demi Moore po rozstaniu spotykała się m.in. z Leonadrem Di Caprio, Bradem Pittem czy Colinem Farrellem. W 2015 r. aktorka wyszła za mąż za 16 lat młodszego od niej Aschtona Kutchera, z którym była w związku aż do 2013 r.

Bruce Willis natomiast w 2009 r. ożenił się z aktorką i modelką Emmą Heming, z którą doczekał się dwóch kolejnych córek, 10-letniej Mabel Ray i ośmioletniej Evelyn Penn.

Bruce Willis na zdjęciu z byłą i obecną żoną

Kilka miesięcy temu w mediach pojawiła się informacja, że Bruce Willis zmaga się z afazją, czyli zaburzeniem mowy powstałym w wyniku uszkodzenia mózgu. Aktor również w tym roku ogłosił, że zakończył karierę aktorską.

W oświadczeniu wydanym przez rodzinę mogliśmy przeczytać.

"To jest naprawdę trudny czas dla naszej rodziny i jesteśmy bardzo wdzięczni za Waszą miłość, współczucie i wsparcie. Przechodzimy przez to jako silna jednostka rodzinna" - czytamy.

Teraz rodzina opiekuje się aktorem. Jego bliscy od czasu do czasu publikują zdjęcia z Bruce’em Willisem. Tak było i tym razem, kiedy aktor pojawił się na fotografiach Demi Moore. Nie jest bowiem tajemnicą, że po rozstaniu para dogaduje się bardzo dobrze.

"Jesteśmy rodziną! Wchodzimy w świąteczny nastrój" - napisała aktorka.

Bruce Willis z byłą żoną i córką
Bruce Willis z byłą żoną i córką
Bruce Willis z byłą żoną i córką
Źródło: Instagram
Bruce Willis z żoną
Bruce Willis z żoną
Bruce Willis z żoną
Źródło: Instagram

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: Visual China Group

podziel się:

Pozostałe wiadomości