Caitlyn Jenner nie ma żadnego kontaktu z Kris Jenner. Podobnie z przybranymi córkami

Caitlyn Jenner, Kris Jenner
Caitlyn Jenner nie ma żadnego kontaktu z Kris Jenner. Podobnie z przybranymi córkami
Źródło: Getty Images
Caitlyn Jenner udzieliła niedawno ciekawego wywiadu. Gwiazda wyznała, że obecnie nie ma prawie żadnego kontaktu z Kris Jenner. Co więcej, brak komunikacji dotyczy również przybranych córek. Zaskoczeni?

W latach 70. Bruce Jenner był jednym z najbardziej znanych sportowców w Stanach Zjednoczonych, odnosząc triumfy w dziesięcioboju. W tamtym czasie nikt nie miał świadomości, że ten sportowiec w głębi siebie identyfikował się jako kobieta. Obecnie Caitlyn Jenner jest jedną z najbardziej znanych postaci w amerykańskim show-biznesie.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Tajemnice Produkcji #14 Kulisy programu "MasterChef"

Caitlyn Jenner nie ma kontaktu z Kris Jenner

Caitlyn Jenner zaskoczyła amerykańskie media swoim wyznaniem. Otóż była żona Kris Jenner w wywiadzie dla "This Morning" wyznała, że obecnie nie ma prawie żadnego kontaktu z eks małżonką. Co ciekawe w sprawach wymagających konwersacji, komunikują się wyłącznie za pośrednictwem menedżerów.

"Cóż, z Kris tak naprawdę już nie rozmawiam. Tak, to smutne. [...] Jeśli dochodzi do jakiekolwiek komunikacji, to wtedy rozmawia z nią mój menedżer" - powiedziała.

Caitlyn Jenner w dalszej części wywiadu opowiedziała także, że jest znacznie bliżej z biologicznymi córkami, Kendall i Kylie, niż z przybranymi dziećmi. Warto dodać, że na ten temat też od dawna krążyły plotki w mediach.

"Kiedy masz tyle dzieci, ile ja mam, zawsze jesteś bliżej niektórych z nich. [...] Jestem znacznie bliżej strony Jenner. Wbrew pozorom, Kris nie ma z nimi lepszego kontaktu. To trochę smutne, ponieważ wiele przeszliśmy wszyscy razem" - wyjawiła.

Zmarła mama Caitlyn Jenner

Jakiś czas temu zmarła rodzicielka Caitlyn Jenner. Gwiazda bardzo przeżyła jej śmierć. Esther Jenner była matką czworga dzieci — Caitlyn Jenner, Pameli Mettler, Lisy Jenner oraz Burta Jennera, który tragicznie zginął w wypadku samochodowym w 1976 roku. Wychowała swoje dzieci wspólnie z mężem, Williamem Jennerem, który odszedł w 2000 r.

Esther Jenner zawsze wspierała Caitlyn Jenner, przed i po tranzycji. Rodzicielka gwiazdy była dla niej wsparciem przez cały proces i chociaż nadal zwracała się do niej męskim imieniem, to Caitlyn Jenner wielokrotnie wyrażała publicznie dumę z postawy swojej matki.

"Teraz jestem z niego jeszcze bardziej dumna niż wtedy, gdy stanął na podium i zawiesił sobie złoty medal na szyi. Zasługuje na pełen szacunek" - wyznała niegdyś mama gwiazdy.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Czytaj też:

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości