Jacek Borkowski pokazał narzeczoną. Pierwszy raz komentują swój związek. Będzie ślub?

Jacek Borkowski
Jacek Borkowski pokazał narzeczoną. Pierwszy raz komentują swój związek
Źródło: MWMEDIA
Jacek Borkowski pokazał narzeczoną. Para po raz pierwszy udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała o swoim związku. Zakochani zdradzili kulisy zaręczyn oraz wyjawili, czy planują już ślub. Wiemy też, jak dzieci Jacka Borkowskiego dogadują się z jego nową partnerką.

Jacek Borkowski był trzykrotnie żonaty. Jego pierwszą żoną była Elżbieta Jasińska, drugą Katarzyna Borkowska, z którą ma córkę Karolinę — znaną aktorkę. W 2009 roku poślubił Magdalenę Gotowiecką, z którą ma syna Jacka oraz córkę Magdę. Aktor był też w związku z Pauliną Koziejowską. Sprawdźcie, kim jest jego nowa wybranka.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Piotr Adamczyk o randkowaniu z żoną. "Dzieli nas ocean"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Jacek Borkowski z narzeczoną. Jak wyglądały ich zaręczyny?

Jacek Borkowski zabrał nową partnerkę na event – XX Galę Finałową Businesswoman Awards. U jego boku była kobieta o imieniu Jolanta – radiolożka z Krakowa. Gwiazdor oświadczył się jej po trzech miesiącach znajomości. Para udzieliła wywiadu dla Jastrząb Post. Jak wyglądały ich zaręczyny?

"Nieważne, jak wyglądały. Najważniejsze, że są skuteczne. Ale tak naprawdę bardzo się cieszymy, że się znaleźliśmy. To jest najważniejsze. Łatwo czasami coś sobie wymyślić, że się chce lub nie chce, ale jak się spotyka wreszcie kogoś właściwego i to jest tzw. człowiek, a nie tylko to zewnętrzne, co nas zachwyca, bo nie ukrywam, że to spowodowało również zainteresowanie, gdyż jestem wzrokowcem, a tu wszystko złożyło się w ładną całość, taką, o jakiej myślałem zawsze. Warszawsko-krakowską" - pochwalił się aktor.

Jacek Borkowski podkreślił, że dla niego nie ma znaczenia to, jak długo para zna się przed zaręczynami. Dodał, że w życiu potrzebny jest również element ryzyka. W wywiadzie wyszło na jaw, że para myśli już o ślubie, ale nie chce zdradzać szczegółów.

"Tajemnica, ale pięknie. My sami jeszcze nie wiemy, ale na pewno postaramy się, żeby nam było miło. Bo to dla nas przede wszystkim" – powiedział Jacek Borkowski.

Jacek Borkowski o reakcji dzieci na jego nową partnerkę

Narzeczona Jacka Borkowskiego również zabrała głos w wywiadzie i zdradziła, że od razu wiedziała, że trafiła na tego jedynego.

"Każdy ma jakieś swoje przemyślenia. To nie jest tak. Oczywiście byłam zauroczona, zakochana. Ale nie ma idealnej relacji tak od razu. Przychodzi to pomału" – wyznała w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

Aktor mieszka w Warszawie, a jego wybranka w Krakowie, ale to nie stanowi dla nich problemu. Gwiazdorowi na wspomnianym wcześniej evencie oprócz ukochanej towarzyszyły również dzieci.

"Dzieci zareagowały bardzo dobrze, cała trójka, jak pojechałem do Krakowa z pierścionkiem, czekały przy telefonach. Obiecałem im, że jak tylko poznam odpowiedź Joli, dam im znać. Jestem im wdzięczny za to, że dbają o ojca i nie chcą, żebym był sam" - zdradził Jacek Borkowski.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości