Camila Cabello dopuściła się "kradzieży" w domu księcia Williama. Co na to rodzina królewska?

Camila Cabello
Camila Cabello dopuściła się kradzieży w domu księcia Williama
Źródło: Getty Images
Media rozgrzała informacja sprzed lat! Piosenkarka Camila Cabello w 2019 roku udzieliła wywiadu, w którym przyznała się do kradzieży. Podczas pobytu w domu księcia Williama i księżnej Kate gwiazda wręczała nagrody. Jak się okazało, przy okazji postanowiła wziąć coś na pamiątkę. Pałac Kensington zabrał głos w sprawie kradzieży.

Camila Cabello, a właściwie Karla Camila Cabello Estrabao, jest amerykańską piosenkarką i autorką tekstów o korzeniach meksykańskich i kubańskich. Krajową rozpoznawalność zyskała w 2012 roku, kiedy to wzięła udział w castingu do muzycznego talent show "X Factor". Wówczas szybko odpadła, jednak jurorzy postanowili zaproponować jej oraz czterem innym uczestniczkom utworzenie girlsbandu. Do najpopularniejszych utworów wokalistki należą m.in. "Havana", "I Know What You Did Last Summer", w którym zaśpiewała gościnnie u boku Shawna Mendesa oraz "Señorita", również zrealizowany we współpracy z piosenkarzem.

Camila Cabello i Shawn Mendes spotykali się od 2019 roku i uchodzili za jedną z najbardziej medialnych par. W 2021 roku para poinformowała o rozstaniu.

Wiktor Zborowski o byciu dziadkiem i relacji z wnuczkami. "Bardzo za nimi tęsknię"
Wiktor Zborowski w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedział, o jakim tym jest dziadkiem. Słynny aktor nie ukrywał, że bardzo kocha swoje trzy wnuczki, które są dla niego całym światem

Camila Cabello przyznała się do kradzieży

O statusie gwiazdy, jakim może się pochwalić Camila Cabello, świadczy fakt, że w 2019 roku otrzymała zaproszenie do samego Pałacu Kensington. To tam stanęła u boku księcia Williama oraz księżnej Katy, by pomóc im w wypełnianiu zawodowych obowiązków. Camila Cabello wręczała nagrody dla nastolatków, którzy dobrze rokują na przyszłość. Podczas wizyty towarzyszyli jej mama oraz dziennikarz Greg James.

Jeszcze w tym samym roku wokalistka udzieliła wywiadu właśnie Gregowi Jamesowi. W trakcie rozmowy dziennikarz zapytał o sytuację, do której doszło w Pałacu. Okazało się, że gdy wszyscy czekali na przybycie książęcej pary, Greg James namówił Camilę Cabello do kradzieży!

"Musisz coś ukraść. Ukradnij coś...Weź na przykład ołówek!" - miał do niej wówczas powiedzieć.

Wokalistka uległa namowom i zabrała z Pałacu ołówek. Co ciekawe przyznała, że pomimo próśb mamy, nie oddała zabranego przedmiotu. Na koniec przeprosiła książęcą parę za swojego zachowanie.

Pałac Kensington zabrał głos

Fragment wywiadu udzielonego dla BBC Radio 1 szybko stał się niezwykle popularny w sieci. Radiostacja opublikowała nagranie na Twitterze, a pod wpisem rozgorzała dyskusja. Jak się okazuje, głos postanowił zabrać również Pałac Kensington, który jednak ograniczył reakcję do emotikony. Wizerunek wytrzeszczonych oczu świadczy jednak o tym, że są co najmniej zaskoczeni wyznaniem Camili Cabello.

Wideo na tyle przypadło do gustu internautom, że po ponad 3 latach od wywiadu ponownie rozgrzało media. Czy wokalistka nigdy więcej nie dostanie zaproszenia do Pałacu? Całej wypowiedzi Camili Cabello możecie posłuchać poniżej.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości