Dzieci królowej małżonki Camilli. Kim są Laura Lopes i Tom Parker-Bowles? Zobaczcie zdjęcia

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Jak wyglądają dziś dzieci księżnej Camilli? Kim jest Laura Lopes i Tom Parker-Bowles?

Książę William i Harry cały czas są na świeczniku. Niewiele osób pamięta o ich przybranym rodzeństwie. Dzieci królowej małżonki Camilli rozwijają swoją karierę z dala od królewskiego dworu. Czym zajmują się Tom Parker-Bowles i Laura Lopes? Ostatnio widziani byli z członkami brytyjskiej monarchii na pogrzebie Elżbiety II. Sprawdźcie, jak teraz wyglądają.

Pierwszym mężem królowej małżonki Camilli był angielski wojskowy, Andrew Parker-Bowles. Para stanęła na ślubnym kobiercu w 1973 roku. Rok później na świat przyszedł ich syn Thomas, którego ojcem chrzestnym jest książę Karol. W 1998 roku urodziła się Laura. Pierwsze małżeństwo królowej małżonki Camilli nie należało do udanych. Kobieta kochała króla Karola III, którego poznała jeszcze wcześniej. W 1995 roku wzięła rozwód, a trzy lata później otwarcie zaczęła spotykać się z synem Elżbiety II. Dopiero w 2005 roku odbył się ich ślub, a na ceremonii towarzyszyły im ich dzieci. Książę William i Tom Parker-Bowles pełnili funkcje świadków.

Joanna Przetakiewicz nigdy nie pokłóciła się z mężem. "Nauczyliśmy się szacunku"
Joanna Przetakiewicz nigdy nie pokłóciła się z mężem. "Nauczyliśmy się szacunku" Joanna Przetakiewicz w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedziała o małżeństwie z Rinke Rooyensem. Projektantka przyznała, że jej związek jest idealny i nigdy nawet nie pokłóciła się ze swoim ukochanym. Zdradziła też przepis na sukces w miłości. "Nauczyliśmy się ogromnego szacunku do siebie, tolerancji i ogromnej łatwości bycia ze sobą" - powiedziała.

Kim jest córka królowej małżonki Camilli, Laura Lopes? Rzekomy konflikt z księciem Williamem

Dziś 44-letnia Laura Lopes jest kuratorem sztuki. W 2006 roku wyszła za byłego modela Calvina Kleina i księgowego - Harry’ego Lopesa. Para wspólnie wychowuje trójkę dzieci: Elizę oraz bliźniaków: Gusa i Louisa. W przeszłości między córką królowej małżonki Camilli a najstarszym synem króla Karola III miało dojść do konfliktu. Katie Nicholl opisała ich stosunki w książce "William i Harry". Książę William i Laura obwiniali swoich rodziców o rozbicie małżeństw i często dochodziło między nimi do kłótni. Jednak o poprawie ich relacji może świadczyć fakt, że przyszywani bracia uczestniczyli w ślubie Laury Lopes, a jej córeczka sypała kwiatki na ślubie księcia z Kate.

Poniżej zdjęcie królowej małżonki Camilli i jej dzieci zrobione siedem lat temu. Przeczytaj więcej informacji o brytyjskiej rodzinie królewskiej.

Księżna Camilla i jej dzieci w marcu 2015
Królowa małżonka Camilla i jej dzieci w marcu 2015 Królowa małżonka i jej dzieci w marcu 2015 Źródło: Getty Images

Kim jest Tom Parker-Bowles? Szczere wyznanie na temat rodziny królewskiej

Z przywilejów nie korzysta również syn królowej małżonki Camilii. Tom Parker-Bowles jest autorem książek kucharskich i krytykiem kulinarnym. Przez chwilę był prezenterem brytyjskiego programu kulinarnego "Market Kitchen". W 2005 roku wziął ślub z Sarą Buys, z którą ma dwójkę dzieci: Lolę i Freddy’ego. Niestety para rozstała się po dwunastu latach małżeństwa. Później związał się z Alice Procope, która w marcu 2021 roku przegrała walkę z rakiem.

Dzieci Camilli rzadko wypowiadają się publicznie na temat mamy czy rodziny królewskiej. Syn królowej małżonki zrobił wyjątek i pojawił się w programie "Good Morning Britain". Tam zapytano go, jak to jest być członkiem rodziny królewskiej. Zaskoczył wtedy widzów swoją odpowiedzią.

"Szczerze mówiąc, Laura i ja nie jesteśmy częścią rodziny królewskiej" - wyznał. I zażartował, że to jego mama wyszła za mąż i ona jest częścią tej rodziny, ale oni nadal są klasą średnią.

Poniżej zdjęcia syna i córki królowej małżonki Camilli. Tak teraz wyglądają.

Dzieci księżnej Camilli na pogrzebie Elżbiety II
Dzieci królowej małżonki Camilli na pogrzebie Elżbiety II Dzieci królowej małżonki Camilli na pogrzebie Elżbiety II Źródło: Getty Images
Laura Lopes i Tom Parker-Bowles w czerwcu 2022
Laura Lopes i Tom Parker-Bowles w czerwcu 2022 Laura Lopes i Tom Parker-Bowles w czerwcu 2022 Źródło: Getty Images

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

Pozostałe wiadomości