Céline Dion została nagrana podczas prywatnej rozmowy z fanem. Jak naprawdę teraz wygląda?

Céline Dion
Céline Dion
Źródło: Getty Images
Céline Dion 8 grudnia 2022 poinformowała publicznie, że zdiagnozowano u niej zespół sztywności uogólnionej. Fani artystki niepokoją się o jej stan. W mediach wciąż pojawiają się spekulacje na temat zdrowia piosenkarki. Kilka dni temu gwiazda została zauważona przez fotoreportera w Nowym Jorku. Nagranie udowodniło, jak naprawdę wygląda Céline Dion. Czy z diwą jest tak źle, jak o niej mówią?

Céline Dion cierpi na chorobę autoimmunologiczną, która atakuje jej komórki nerwowe. Jest to bardzo rzadkie i nieuleczalne schorzenie, które powoduje skurcze mięśni. Artystka narzekała na to, że czasami trudno jej się poruszać i nie zawsze może używać strun głosowych.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

15012024_MAMTALENT_CHYLINSKA_KARIERA
Agnieszka Chylińska: Zawsze marzyłam o tym, żeby ludzie zaczęli mnie szanować
Źródło: cozatydzientvn.pl

Céline Dion zauważona w Nowym Jorku. Jak teraz wygląda?

Céline Dion walczy z chorobą otoczona przez najlepszych specjalistów. Wcześniej przekładała występy i przepraszała fanów, że ich zawodzi. Jednak miłośnicy jej talentu są dla niej wyrozumiali i z troską oczekują jej powrotu do sprawności. Gwiazda przebywała wiele miesięcy w szpitalu, a później ukrywała się w prywatnej posiadłości. W lutym zrobiła niespodziankę fanom i pojawiła się na 66. ceremonii rozdania Grammy. Piosenkarka wręczyła na gali nagrody za album roku, za co otrzymała owacje na stojąco.

Céline Dion może liczyć na wsparcie bliskich. Podczas oficjalnych wydarzeń często towarzyszą jej synowie: René-Charles, Eddy i Nelson oraz siostra Linda, która się nią opiekuje. Niedawno artystka została sfotografowana i nagrana w Nowym Jorku. Stała przy aucie i dyskutowała z fanem. Wideo z tego spotkania trafiło na TikToka. Udostępnił je Elder Ordonez — fotograf celebrytów.

Wokalistka miała na sobie luźną, codzienną stylizację. Nie miała makijażu, a włosy spięła w luźny kok. Jednak jej widok może napawać optymizmem miłośników gwiazdy, bo Céline Dion z uśmiechem na twarzy gawędziła z fanem. Piosenkarka dała stojącemu nieopodal paparazzo "kciuk w górę", gdy ten poprosił ja o zrobienie kilku zdjęć.

Céline Dion
Céline Dion
Źródło: Tiktok @elderordonez

Céline Dion walczy z chorobą

Kanadyjska piosenkarka wiele przeszła. W 2016 roku po wielomiesięcznej walce z rakiem gardła zmarł jej ukochany mąż René Angélil. Mężczyzna był jednocześnie menedżerem artystki. Gwiazda w wywiadach podkreślała oddanie męża i lojalność wobec niej. Kompozytorka bardzo przeżyła jego śmierć. Teraz stara się być silna dla swoich dzieci. Gdy rok temu musiała odwołać kolejną trasę koncertową, nie ukrywała żalu.

"Bardzo mi przykro, że po raz kolejny was rozczarowuję. Pracuję bardzo ciężko, aby odzyskać siły, ale koncertowanie jest dla mnie niezwykle trudne. Nie byłoby w porządku, gdybym ponownie przełożyła koncerty, choć łamie mi to serce. Lepiej, żebyśmy odwołali wszystko teraz, dopóki nie będę naprawdę gotowa do powrotu na scenę. Chcę, żebyście wiedzieli, że się nie poddaję... i że przede wszystkim nie mogę się doczekać, kiedy znów was zobaczę" — zwróciła się do fanów.

O stanie zdrowia artystki opowiedziała również jej siostra Claudette.

"Nie przestała pracować, odkąd skończyła 12 lat. Jest otoczona przez specjalistów. Jestem przekonana, że życie odwdzięczy się za jej ofiarność. Jest niezwykle inteligentną, hojną, utalentowaną i zakochaną w życiu kobietą" - wyznała.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości