Radosław Majdan ma młodszego brata. Właśnie spotkali się na przedświątecznej kolacji

Radosław Majdan o bracie
Radosław Majdan o bracie
Źródło: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA
Radosław Majdan pochwalił się w mediach społecznościowych, jak spędził poniedziałkowy wieczór. Razem z Małgorzatą Rozenek-Majdan i dziećmi wybrali się do luksusowej restauracji w centrum Warszawy. Na pamiątkowych zdjęciach pojawiają się też inni - Cezary Majdan z rodziną.

Radosław Majdan o rodzeństwie

Choć o życiu Radosława Majdana wiemy całkiem sporo, w końcu w show-biznesie funkcjonuje od wielu lat, niewiele osób pamięta, że mąż Małgorzaty Rozenek-Majdan ma rodzeństwo. Na Instagramie piłkarza internauci mogli ostatnio podziwiać, jak wygląda dziś Cezary Majdan. Jest młodszy od znanego brata o osiem lat.

Maja Hyży bała się o czwartą ciążę
Maja Hyży w rozmowie z Aleksandrą Czajkowską opowiedziała o obawach, jakie miała po tym, kiedy dowiedziała się, że spodziewa się czwartego dziecka.
Źródło: Co za Tydzień

Jak wygląda Cezary Majdan?

Choć Cezary Majdan wystąpił kilka lat temu z Radosławem w telewizyjnym show, nigdy nie ukrywał, że nie fascynuje go życie w blasku fleszy i na co dzień wiedzie spokojne życie szczęśliwego męża i ojca w Szczecinie. W 2010 roku poślubił Aleksandrę, z którą doczekał się trójki dzieci - dziewięcioletnich dzisiaj bliźniąt Kacpra oraz Zuzanny oraz pięcioletniego syna Michała.

Na Instagramie Cezarego można znaleźć wiele jego zdjęć z przeszłości. Do jednego, zrobionego w 2010 roku, mężczyzna pozuje ze starszym bratem. Widać, że mają zamiłowanie do tej samej muzyki.

Cezary Majdan, podobnie jak Radosław, nie ukrywa wizerunku pociech, a ich piękne portrety możemy podziwiać na jego instagramowym koncie.

Zobacz także:

Autor: Cezary Wiśniewski

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości