Gwiazdy

Chrissy Teigen opublikowała pierwsze zdjęcie USG dziecka. Zabawny opis

Gwiazdy

Autor:
Julia
Sadowska

Wokalista John Legend z modelką Chrissy Teigen spodziewają się dziecka. Modelka na Instagramie podzieliła się wyraźnym ciążowym brzuszkiem i opisała, jak czuje się w błogosławionym stanie. Niedługo później celebrytka postanowiła zamieścić zdjęcie przedstawiające noszonego pod sercem dziecka.

Chrissy Teigen jest amerykańską modelką oraz celebrytką. W 2006 roku na planie teledysku poznała wokalistę Johna Legenda. Para zakochała się w sobie od pierwszego wejrzenia i 7 lat później stanęła na ślubnym kobiercu. Dotychczas małżonkowie wychowywali dwójkę dzieci, ale jakiś czas temu ogłosili, że spodziewają się kolejnej pociechy.

Chrissy Teigen jest w ciąży. Pokazała zdjęcie USG

4 sierpnia Chrissy Teigen ogłosiła, że dwa lata po tragicznym poronieniu, zaszła ponownie w ciążę. Mimo że do rozwiązania zostało jeszcze trochę czasu, temat "tęczowego dziecka" pary nie znika z pierwszych stron gazet. Żona Johna Legenda postanowiła podgrzać nastroje medialne i w swojej instagramowej relacji podzieliła się rezultatem wykonanego ostatnio USG ciążowego brzucha. Na trójwymiarowym ujęciu można dostrzec kształtujące się dopiero maleństwo, trzymające prawą rączkę na klatce piersiowej.

Chrissy Teigen podpisała opublikowaną fotografię w charakterystyczny dla siebie, zabawny sposób. Odnosząc się do głośnego przeszukania posiadłości Mar-a-Lago należącej do Donalda Trumpa przez FBI, zacięta przeciwniczka byłego prezydenta zażartowała, że gdy usłyszała o jego kłopotach, wyglądała podobnie do oczekiwanej przez nią pociechy.

Chrissy Teigen podzieliła się rezultatem ciążowego USG na swoim instagramowym profilu Chrissy Teigen podzieliła się rezultatem ciążowego USG na swoim instagramowym profilu Źródło: Instagram @chrissyteigen
Jan Kliment czule o ciąży ukochanej. Zdradza, co jeszcze zmieni się w ich życiu
Jan Kliment czule o ciąży ukochanej. Zdradza, co jeszcze zmieni się w ich życiu Jan Kliment to juror "Mam talent!", który ogłosił, że jego żona Lenka spodziewa się ich pierwszego dziecka. Tancerz z radością mówi o oczekiwaniu na potomka, zdradził, czy czeka bardziej na chłopca czy dziewczynkę. Jego odpowiedź zaskakuje. Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Chrissy Teigen - konflikt z Donaldem Trumpem

Chrissy Teigen nie ukrywa, że od lat jest ogromną przeciwniczką byłego już prezydenta USA - Donalda Trumpa. Od czasu, gdy biznesman ubiegał się o prezydenturę w 2016 roku, modelka na bieżąco komentowała poczynania mężczyzny i zwracała się do niego ze stwierdzeniami, jakoby nikt w kraju nie uważał jego rządów. Sprowokowany mężczyzna w jednej z wypowiedzi nazwał Chrissy "nieprzyzwoitą żoną" Johna Legenda.

Ostatnio Donald Trump za pomocą mediów społecznościowych poinformował, że jego posiadłość na Florydzie Mar-a-Lago przeszukało FBI. Agenci tajnej jednostki mieli poszukiwać tajnych dokumentów, które Donald Trump rzekomo przywiózł ze sobą z Białego Domu, tuż po zakończeniu prezydentury - co, jeśli to prawda, może stanowić naruszenie prawa federalnego. Wydarzenie nie umknęło uwadze Chrissy Teigen. Modelka w żartobliwy sposób postanowiła skomentować problemy ex-prezydenta.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Zobacz też:

Autor:Julia Sadowska

Źródło zdjęcia głównego: FilmMagic

Pozostałe wiadomości