Córka Justyny Steczkowskiej przystąpiła do Komunii. Partnerka jej syna opublikowała nagranie

Córka Justyny Steczkowskiej przystąpiła do Komunii
Córka Justyny Steczkowskiej przystąpiła do Komunii
Źródło: MWMEDIA
Justyna Steczkowska jest dumną mamą nie tylko zyskującego popularność Leona Myszkowskiego. W 2005 roku na świat przyszedł jej syn Stanisław, a w 2013 - córka Helena. Najmłodsza pociecha wokalistki w niedzielę przystąpiła do Komunii Świętej.

Maj to dla katolików wyjątkowy miesiąc. Właśnie teraz w wielu miastach w całej Polsce trwa sezon komunijny. Młodzi wraz z najbliższymi celebrują te wyjątkowe chwile. I choć część gwiazd otwarcie deklaruje, że nie zamierz chrzcić dzieci, a co za tym idzie czynić ich członkami wspólnoty religijnej, nie wszyscy mają podobne zdanie. W minioną niedzielę córka Justyny Steczkowskiej przystąpiła do Komunii Świętej.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Marieta Żukowska o mediach społecznościowych i hejcie. Co usłyszała na swój temat?
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Córka Justyny Steczkowskiej przystąpiła do Komunii

Maj to w kraju nad Wisłą miesiąc rozpoczynający kilkunastotygodniowy sezon grillowy. Ponadto w tym czasie katolicy przygotowują się do celebrowania kolejnego etapu w życiu najmłodszych członków społeczności. Niedawno do Komunii Świętej przystąpiła córka Justyny Steczkowskiej. Rodzinną uroczystość ochoczo relacjonowała partnerka Leona Myszkowskiego Ksenia oraz sam syn wokalistki. Helena ubrana była w sukienkę komunijną, a na nagraniu towarzyszyła jej dumna mama oraz brat.

Tego dnia Justyna Steczkowska postawiła na różowy płaszcz, który narzuciła na prostą, kremową sukienkę. Całość dopełniła butami na wysokich obcasach oraz sporą torebką. Na nagraniu bliscy komunikantki cieszą się i radośnie biją brawa.

"Helenuś! Co za piękność!" - krzyknęła Ksenia, partnerka Leona Myszkowskiego, którą można było usłyszeć na nagraniu.

Córka Justyny Steczkowskiej przystąpiła do Komunii
Córka Justyny Steczkowskiej przystąpiła do Komunii
Źródło: Instagram @KSENIYANGO

Leon Myszkowski chce się ustatkować?

Leon Myszkowski jest najstarszym synem Justyny Steczkowskiej, owocem jej związku z architektem i modelem Maciejem Myszkowskim. Mimo kryzysów małżonkom udało się stworzyć pełny dom i wychować dziecko, które od pewnego czasu idzie śladami sławnej mamy. Leon Myszkowski coraz odważniej stawia kroki w show-biznesie, a u jego boku dzielnie trwa partnerka. Ksenia pochodzi z Białorusi i jest od ukochanego o 4 lata starsza. Niedawno para udzieliła wywiadu serwisowi Plejada. W rozmowie z dziennikarką Leon Myszkowski potwierdził, że Ksenię i jego mamę łączą dobre stosunki, bynajmniej nie mające nic wspólnego ze stereotypowym postrzeganiem relacji partnerki i teściowej.

"U nas w domu nie było nigdy żadnego problemu w sensie na linii teściowa-dziewczyna. Wydaje mi się, że to taki utarty schemat, bardziej takie powiedzenie, że teściowa nie lubi synowej" - powiedział.

Choć para spotyka się już od pewnego czasu i chętnie uczestnicy razem w branżowych spotkaniach, jak na razie nie mają w planach zaręczyn. To nie jest dobry moment?

"Na ten moment nie wiem. Jesteśmy teraz na jakiejś tam ścieżce zawodowej, czy jak to tam można nazwać. Na wszystko przyjdzie czas. Jak my to zawsze mówiliśmy? Najpierw dom, potem ślub" - dodał.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości