Córka Kasi Tusk jest w szpitalu. "Zbieramy się po roztrzaskaniu na milion kawałków"

Kasia Tusk przebywa z córką w szpitalu
Kasia Tusk przebywa z córką w szpitalu
Źródło: x-news
Kasia Tusk dodała na Instagramie post, w którym napisała, że tegorocznego Sylwestra spędzi z córeczką w szpitalu. Przy okazji pokazała wcześniej niepublikowane nagrania z życia rodziny. Nie zdradziła jednak powodu wizyty jej córki w szpitalu. 

Kasia Tusk - kim jest?

Kasia Tusk jest córką Donalda Tuska. Od kilkunastu lat prowadzi bloga pod nazwą Make Life Easier. W 2014 r. córka polityka wyszła za mąż za architekta Stanisława Cudnego, z którym ma dwie córki. Starsza ma na imię Liliana, a imienia młodszej nadal nie zdradzono w mediach.

Teraz na instagramowym profilu córki Donalda Tuska pojawił się przejmujący wpis. Okazało się, że córka Kasi Tusk wymagała hospitalizacji i obecnie przebywa w szpitalu w Gdańsku.

"Chociaż ze względu na okoliczności może wydawać się to dziwne, ale w pewnym sensie to dla mnie najszczęśliwszy sylwester w życiu (nawet jeśli bardzo tęsknię za wieloma rzeczami). Życzenia dla Was zostawiłam pod koniec nowego wpisu na blogu z Waszego ulubionego cyklu. Miło nie pierwszy raz utwierdzić się w przekonaniu, że Makelifeeasier to miejsce, gdzie można uzyskać trochę wsparcia — jak się okazuje — czasem także w przypadku samej autorki" - czytamy.

Mentorki z programu „Projekt Lady” o tym, jakie cechy ma dama w XXI wieku
Już w najbliższą niedzielę, 26 grudnia, na antenie TVN7 wyemitowany zostanie finał szóstej edycji „Projekt Lady". W przedświątecznym odcinku Co za tydzień" prowadząca show oraz mentorki zdradziły, czym według nich powinna wyróżniać się dama w XXI wieku.

Kasia Tusk dziękuje fanom

Dalej Kasia Tusk wyjaśniła:

"Dziękuję za każde miłe słowo i przepraszam, że nie każdemu jestem w stanie odpisać. Zbieramy się tu po roztrzaskaniu na milion kawałków, ale dzięki Zespołowi Szpitala Polanki w Gdańsku idzie to coraz sprawniej" - napisała.

Pod postem w mgnieniu oka pojawiło się wiele słów wsparcia od bliskich i fanów Kasi Tusk.

"Trzymaj się kochana", "Dużo zdrowia", "Mam nadzieję, że to nic poważnego", "Wysyłam wam ogrom miłości", "Na pewno będzie dobrze" - pisali.

Zobacz także:

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości