Katarzyna Dowbor długo na to czekała. "Niezapomniane chwile z córką"

Katarzyna Dowbor pokazała córkę Marię. Dziennikarka spędza ferie z bliskimi
Katarzyna Dowbor pokazała córkę Marię. Dziennikarka spędza ferie z bliskimi
Źródło: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

Katarzyna Dowbor ma dwoje dzieci, z czego jedno poszło w jej ślady. Mowa oczywiście o Macieju Dowborze, dziennikarzu i prezenterze telewizyjnym, którego ojcem jest pierwszy mąż dziennikarki. Katarzyna Dowbor ma jeszcze córkę Marię, którą coraz chętniej pokazuje w mediach społecznościowych. Czy 23-letnia dziewczyna będzie chciała zaistnieć w świecie dobrze znanym przez mamę i przyrodniego brata?

Katarzyna Dowbor na feriach z bliskimi. Internauci patrzą tylko na jej córkę

Katarzyna Dowbor lubi spędzać aktywnie czas. Dziennikarka jest bardzo zapracowana, ale nawet ferii nie wykorzystuje na lenistwo, a porządną dawkę sportu. Prezenterka telewizyjna pochwaliła się na Instagramie wyjazdem w góry. Katarzyna Dowbor wyjechała do Włoch na narty. Wykorzystała okazję do tego, aby pobyć z bliskimi, a szczególnie z córką Marią.

"To, co kocham najbardziej, to moje dzieci, wnuki, zwierzęta, jazdę konną i szusy na nartach. Nareszcie po roku przerwy moje ukochane góry i narty z córeczką!" - napisała przy zdjęciu, na którym można podziwiać jej ukochaną córkę i przyjaciół.

Internauci zachwycają się podobieństwem Marii Dowbor-Baczyńskiej do jej znanej mamy.

"Widzę sporo z Pani wyglądu, jest tak samo śliczna" - skomentowała fanka na Instagramie.

"Wykapana mama" - napisał ktoś inny.

"Córeczka podobna do Maćka" - zauważyła obserwatorka Katarzyny Dowbor.

Maja Hyży o patchworkowej rodzinie
Maja Hyży w rozmowie z Aleksandrą Czajkowską dla serwisu cozatydzien.tvn.pl opowiedziała o wakacjach patchworkowej rodziny.
Źródło: Co za Tydzień

Córka Katarzyny Dowbor. Kim jest Maria Dowbor-Baczyńska?

Maria Dowbor-Baczyńska jest owocem związku dziennikarki z Jerzym Baczyńskim, redaktorem naczelnym tygodnika "Polityka". Katarzyna Dowbor urodziła ją w 1999 roku, a późne macierzyństwo było dla niej czymś wspaniałym, co podkreślała w wywiadach.

"Rodząc po czterdziestce, z pewnością rodziłam rozsądniej, mając już pewne doświadczenie i mądrość" - powiedziała Katarzyna Dowbor w rozmowie w "Vivie".

Maria Dowbor-Baczyńska nie ma nic wspólnego z show-biznesem. Dziewczyna studiuje psychologię i filozofię w Wielkiej Brytanii. Jednak dziennikarka nie ukrywa wizerunku córki i bardzo chętnie pokazuje ją w mediach społecznościowych. Matka i córka miały okazję pozować razem na okładce magazynu "Forbes". Katarzyna Dowbor i jej córka są zupełnie różne pod względem charakteru, ale uwielbiają spędzać razem czas i dzielić pasje np. do jazdy konnej.

"Jesteśmy z kompletnie różnych bajek. Mamy inne osobowości, temperamenty. Ja reaguję bardzo emocjonalnie. A Marysia, jak jej tata, jest bardzo zrównoważona, poukładana. Zawsze mi radzi: 'Spokojnie, najpierw przemyśl, a później się awanturuj'. Mania działa na mnie jak balsam" - wyznała prezenterka w rozmowie z "Vivą".

Na zdjęciu poniżej znajduje się mama Katarzyny Dowbor, córka Marysia i jej narzeczony. Dziennikarka jest bardzo zadowolona z przyszłego zięcia, który również kocha zwierzęta.

Zobacz więcej:

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości