Edyta Golec rzadko pokazuje syna. Z okazji jego 18. urodzin zrobiła wyjątek

Edyta Golec pokazała zdjęcie w ciąży. Jak dziś wygląda jej syn?
Łukasz Golec z żoną Edytą. Kim są dzieci pary?
Źródło: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA
Łukasz Golec z zespołu "Golec uOrkiestra" od ponad 20 lat tworzy związek małżeński z Edytą Golec. Para doczekała się dwóch synów i córki. Najstarszy syn gwiazd obchodzi 18. urodziny. Z tej okazji Edyta Golec przypomniała zdjęcie, na którym była w ciąży. Artystka pokazała, jak teraz wygląda jej najstarsza pociecha.

Edyta Golec pokazała zdjęcie, gdy była w ciąży

Żona Łukasza Golca uczciła 18. urodziny syna. Pokazała na Instagramie zdjęcie, gdy była w ciąży. Gwiazda wspomina o swoich zachciankach.

"Na pierwszej fotce - ja osiemnaście lat temu, kilka chwil przed tym jak zostałam mamą, obierająca pomarańczę, którymi zajadałam się tonami (jak wiadomo zachcianki w ciąży są różne)" - wspomina Edyta Golec.

Dziś najstarszy syn Edyty i Łukasza Golców jest już pełnoletni. Bartek prowadzi profil na Instagramie, z którego wynika, że muzykuje tak jak jego tata i wujek. Chłopak gra na wielu instrumentach, występuje w kilku zespołach i nie jest mu obcy folklor. Jak wynika ze zdjęć, które udostępnia — jego serce zajęte jest przez piękną dziewczynę.

"Wszystkiego, co najlepsze! Bądź szczęśliwy w tym dorosłym życiu" - napisała jego mama w urodzinowym wpisie na Instagramie.

Maja Hyży o reakcji partnera na czwartą ciążę
Maja Hyży w rozmowie z Aleksandrą Czajkowską dla serwisu cozatydzien.tvn.pl wspomniała dzień, w którym dowiedziała się, że jest w ciąży. Zaznaczyła, że miała obawy, co do zdrowia dziecka.
Źródło: Co za Tydzień

Bracia Golec. Żony i dzieci

Łukasz Golec wziął ślub w 2000 roku. Jego wybranka wspiera męża nie tylko w domu, ale również na scenie. Edyta Golec występuje z zespołem "Golec uOrkiestra" od samego początku. Artystka śpiewa i gra na altówce. Oprócz syna Bartłomieja małżeństwo ma córkę Antoninę i syna Piotra. W Dniu Ojca, bracia Łukasz i Paweł Golcowie zamieścili wspólny post na Instagramie.

"Szczególny dla nas dzień, bo wspominamy naszego tatę, którego niestety nie ma wśród nas... Z drugiej strony jesteśmy dumni i doceniamy fakt, że sami możemy posmakować ojcostwa. A jak wiadomo, to nie lada wyzwanie, zwłaszcza kiedy jest się "tatusiem córeczki" - czytamy w jednym z postów.

Z kolei Paweł Golec poślubił Katarzynę Kułaczewską, z którą ma dwie córki: Maję i Annę. 6 października 2021 małżeństwo świętowało ważną rocznicę.

"Dziś mija 20 lat wspólnej podróży z Kasią. Życzę bardzo dużo Miłości Tobie Kasiu - przez kolejne lata. Dziękuje, że jesteś. Jestem szczęściarzem" - napisał Paweł Golec na Instagramie.

Zobacz więcej:

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości