Córka Małgorzaty Pieńkowskiej ukrywała, kim jest jej mama. "Dzieciom aktorów jest trudniej"

Ina Sobala
Ina Sobala wyjawia, że dzieciom aktorów jest trudniej
Źródło: MWMEDIA
Ina Sobala, córka Małgorzaty Pieńkowskiej i Jacka Sobali ujawniła, że dzieciom aktorów jest trudniej zrobić karierę. Młoda gwiazda zdradziła, że aby nie musieć mierzyć się z nieprzychylnymi opiniami i być nieustannie porównywaną do swoich rodziców ukrywała swoje pochodzenie.

Ina Sobala to 31-letnia aktorka, która zdobyła popularność dzięki rolom w produkcjach takich jak "Najlepszy" czy "Żmijowisko". W 2023 r. zaangażowana była w serial "Pati". Jej rodzicami są aktorzy Małgorzata Pieńkowska i Jacek Sobala.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Sylwia Bomba o patchworkowej rodzinie. Chciałaby zostać macochą

Ina Sobala ukrywała swoje pochodzenie

Ina Sobala w niedawnym wywiadzie dla "Tele Tygodnia" przyznała, że przez długi czas na studiach ukrywała fakt, iż jest córką znanej aktorki. Gwiazda zdradziła, że decyzję o utajnieniu swojego pochodzenia podjęła świadomie. Wiedziała, że jako córka znanej osoby, jej talent i umiejętności mogą być oceniane inaczej, a ona sama musiałaby mierzyć się z nieprzychylnymi opiniami i porównaniami do swojej matki. Przez pierwszy rok studiów, nikomu nie mówiła o tym, kim są jej rodzice. Wspomnianą informację ujawniła dopiero na drugim roku studiów. Córka Małgorzaty Pieńkowskiej i Jacka Sobali przyznała, że dzieci znanych osób mają trudniej. Od nich oczekuje się więcej, są częściej krytykowane i porównywane do swoich rodziców. To dodatkowa presja, z którą muszą się mierzyć. "Uważam, że dzieciom aktorów jest trudniej, bo muszą mierzyć się z nieprzychylnymi opiniami i są porównywane do rodziców. Wykładowcy i koledzy ze szkoły dowiedzieli się, czyją jestem córką, gdy byłam na drugim roku" - wyznała.

Ina Sobala wsparła maturzystów

Ina Sobala kilka tygodni temu postanowiła wesprzeć przystępujących do egzaminów maturalnych. Na swoim Instagramie opublikowała wpis, w którym opowiedziała o swoim doświadczeniu związanym z maturą. Okazuje się, że aktorka nie ma najlepszych wspomnień z tego okresu.

Zaczęła od przyznania, że nie zdała matury z matematyki. Mimo to ukończyła dwa kierunki studiów, jest magistrem sztuki i ma licencjat z dziennikarstwa. Dzięki temu doświadczeniu, jak sama twierdzi, stała się silniejsza. Wpis skierowany jest do wszystkich maturzystów, którzy obecnie mierzą się z egzaminami.

"NIE ZDAŁAM MATURY Z MATEMATYKI i mimo to nadal żyję, skończyłam dwa kierunki studiów, jestem magistrem sztuki, mam licencjat z dziennikarstwa, uprawiam wymarzony zawód i dzięki temu stałam się silniejsza" - napisała na początku swojego wpisu.

Aktorka podeszła do matury poprawkowej, którą zdała we wrześniu. Choć obecnie cała sytuacja ją bawi i potrafi do niej podejść z dystansem, wówczas nie było jej do śmiechu.

"Czułam się fatalnie, cała szkoła wiedziała, że nie zdałam — koleżanki i koledzy składali papiery na prestiżowe uczelnie, snuli plany zagranicznych wyjazdów, świętowali 4 miesiące wakacji, a ja siedziałam przy biurku i uczyłam się równań matematycznych" - wspominała.

Ina Sobala podkreśliła, że matura nie jest żadnym egzaminem dojrzałości, jak to wszyscy twierdzą, a jej wyniki nie decydują o wartości człowieka.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości