Córka Martyny Wojciechowskiej poszła do liceum. "Marysia myśli o pójściu na ASP"

Martyna Wojciechowska o szkole córki
Martyna Wojciechowska o szkole córki
Źródło: MWMEDIA
Martyna Wojciechowska to dziennikarka i podróżniczka. Jej córka Marysia kończy właśnie 14 lat i dumna mama zdradziła, jak nastolatka czuje się w nowej szkole i jakie ma plany na przyszłość.

Martyna Wojciechowska to przede wszystkim podróżniczka. Jej program "Kobieta na krańcu świata" zyskał uznanie wśród widzów, dzięki historii kobiet, które ukazywały się w telewizyjnym show. Dziennikarka zwiedziła każdy zakątek świata. Jej działalność telewizyjna przełożyła się na działalność fundacyjną. Martyna Wojciechowska od ponad dwóch lat prowadzi fundację "Unaweza", która działa na rzecz wyrównywania szans ekonomicznych, prawnych i społecznych kobiet w Polsce i na całym świecie.

Córka Martyny Wojciechowskiej nie chce wchodzić do świata show-biznesu
Martyna Wojciechowska w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedziała o swojej dorastającej córce. Okazuje się, że Marysia nie chce iść w ślady ani mamy, ani taty i ma całkiem inny pomysł na przyszłą karierę. Podróżniczka zaznaczyła, że dziewczynka nie zamierza też wchodzić w świat show-biznesu i chociaż otrzymuje dla niej propozycje do sesji zdjęciowych, wszystkie odrzuca.

Córka Martyny Wojciechowskiej

Marysia, to córka Martyny Wojciechowskiej ze związku z rekordzistą Polski w nurkowaniu głębinowym, Jerzym Błaszczykiem. Niestety mężczyzna zmarł w 2016 roku. Córka pary aktualnie skończyła 14 lat i od września rozpoczęła naukę w liceum. W jednym z wywiadów Martyna Wojciechowska zdradziła, jak jej córka czuje się w nowej szkole.

"Myślę, że to jest wspaniały, fascynujący okres dla mamy móc to obserwować, jak z dziewczynki tworzy się kobieta – samodzielna, samostanowiąca, niezwykła kobieta. Radzi sobie bardzo dobrze. Czas pełen wyzwań, nowych przyjaciół.  Jestem przeszczęśliwa patrząc na nią, jak eksploruje świat, jak doświadcza i jaka jest uśmiechnięta, kiedy wraca do szkoły. Jest bardzo uzdolniona plastycznie, cieszę się, że realizuje się w tej przestrzeni artystycznej i że jest szalenie kreatywną, młodą osobą" - zdradza Martyna Wojciechowska.

Podróżniczka wspomina też, jakie plany na przyszłość ma jej ukochana córka.

"Marysia myśli póki co o studiach na ASP, ale wiem, że to się może zmienić i ma moją pełną zgodę na to, aby iść swoją drogą. Myślę, że będzie rozważała wyjazd za granicę, nie wiem, czy na stałe, ale przynajmniej na jakiś czas".

Martyna Wojciechowska o rozstaniu z Przemkiem Kossakowskim

W październiku 2020 roku podróżniczka wyszła za mąż za prowadzącego program "Down the road" Przemysława Kossakowskiego.  Para miała wielu fanów, gdyż tworzyli zgrany duet. Połączyła ich pasja do wspólnych podróży. Niestety po trzech miesiącach ich związku pojawiły się informacje o rozstaniu, a para rozwiodła się w 2022 roku.  

Martyna Wojciechowska w wywiadzie dla magazynu "Pani" zdradziła, że to nie ona podjęła decyzję o rozstaniu, a Przemysław Kossakowski. 

"To nie ja zmieniłam zdanie, byłam bardzo zaskoczona, ale nie mam na to wpływu" - powiedziała.

Dziś każde z nich poszło w swoją stronę.

Przeczytaj więcej o życiu prywatnym i zawodowym Martyny Wojciechowskiej.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj więcej o Martyna Wojciechowska:

Autor: Urszula Grabowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości