Córka Natalii Siwiec zaskoczyła mamę. Zobaczcie, co zrobiła z włosami

Córka Natalii Siwiec ma grzywkę
Córka Natalii Siwiec ma grzywkę
Źródło: MWMEDIA
Natalia Siwiec już od dłuższego czasu mieszka wraz z partnerem i córką w Meksyku. Teraz celebrytka podzieliła się z internautami zabawnym nagraniem. Okazało się, że pięcioletnia Mia postanowiła zmienić fryzurę bez wiedzy mamy. Zobaczcie efekty.

Natalia Siwiec jest znaną polską modelką i celebrytką. Na Instagramie obserwuje ją ponad 1,3 mln internautów. Już jakiś czas temu Natalia Siwiec wraz z partnerem i córką podjęli decyzję o wyprowadzce z Polski. Rodzina kupiła piękny dom w Tulum w Meksyku, gdzie mieszkają od kilkunastu miesięcy.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Patricia Kazadi o walce z endometriozą, zmianach w systemie i odzewie fanów
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Natalia Siwiec zaskoczona metamorfozą pięcioletniej córki

Natalia Siwiec zmieniła całkowicie swój styl życia i poglądy. O wszystkim informuje swoich fanów regularnie na Instagramie, przy okazji pokazując piękne widoki. Natalia Siwiec od kilku lat związana jest z przedsiębiorcą Mariuszem Raduszewskim, z którym w 2017 r. powitała na świecie córkę Mię.

Mała Mia z miejsca skradła serca internautów, bowiem jej mama często pokazywała zdjęcia i nagrania dziewczynki na Instagramie. Teraz córka Natalii Siwiec ma już prawie 6 lat i uczęszcza do tamtejszej szkoły, również z Polkami.

Zobaczcie, jak wygląda teraz mała Mia

Ostatnio, kiedy Mia gościła u swojej koleżanki, wpadła na pomysł zmiany fryzury. Podczas zabawy, jedna z mam rówieśniczki Mii postanowiła zrobić pięciolatce grzywkę bez wiedzy jej mamy. Zobaczcie efekty.

Córka Natalii Siwiec ma grzywkę
Córka Natalii Siwiec ma grzywkę
Córka Natalii Siwiec ma grzywkę
Źródło: Instagram

Natalia Siwiec na nagraniu stwierdziła, że jej córka wygląda doroślej.

"Jesteś taka inna" - powiedziała.

W zamieszczonej na InsStories relacji dziewczynka powiedziała, że ścięte włosy zamierza oddać na peruki dla chorych dzieci.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości