Nie żyje znana modelka. Została brutalnie zamordowana

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Modelka  Abby Choi brutalnie zamordowana

Abby Choi była znaną modelką i influencerką. Występowała na największych pokazach mody na całym świecie. Teraz policja z Hongkongu poinformowała o znalezieniu jej ciała.

Abby Choi niedawno znalazła się na okładce magazynu "L'Officiel Monaco". Modelka pozowała także dla Elle, Vogue’a czy Harper’s Bazaar, a w styczniu tego roku wystąpiła na pokazie Eliego Saaba w Paryżu. W ostatnią środę w mediach pojawiła się informacja o zaginięciu modelki.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Zagraniczne osobistości i artyści którzy odeszli w 2022 roku
Zagraniczne osobistości i artyści którzy odeszli w 2022 roku Zagraniczne osobistości i artyści którzy odeszli w 2022 roku

Nie żyje modelka Abby Choi

28-latka ostatni raz miała być widziana we wtorek 21 lutego. Teraz policja z Hongkongu dokonała makabrycznego odkrycia. Portal thesun.co.uk poinformował, że po zgłoszeniu zaginięcia na policję, funkcjonariusze przeszukali mieszkanie wynajmowane przez jej byłych teściów, bo to właśnie w tej okolicy Abby Choi była widziana ostatni raz.

Kiedy policjanci przybyli na miejsce, znaleźli rozczłonkowane ciało modelki. Nogi ukryte były w lodówce, a w garnkach odkryto fragmenty ciała. Do tej pory nie udało się odnaleźć głowy, rąk oraz tułowia modelki. W mieszkaniu funkcjonariusze znaleźli również dowód osobisty 28-latki, jej karty kredytowe, a także ubrania.

Ciało 28-latki zostało poćwiartowane

"W mieszkaniu znaleziono przedmioty, które posłużyły do rozczłonkowania ciała: w tym maszynki do mielenia mięsa, piły łańcuchowe, długie płaszcze przeciwdeszczowe, rękawice i maski" - powiedział nadkomisarz Alan Chung.

Według policji mieszkanie miało zostać wynajęte specjalnie do popełnienia morderstwa. Byli teściowie Abby Choi zostali już zatrzymani. Policji udało się również schwytać jej byłego męża. Według mediów motywem zbrodni miały być pieniądze — około 100 milionów dolarów hongkońskich (niemal 60 milionów złotych).

O dalszych postępach w śledztwie będziemy was informować na bieżąco.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images/Instagram

Pozostałe wiadomości