Córka Zosi Zborowskiej pierwszy raz zrobiła zdjęcie mamie. Efekt bawi do łez

Córka Zosi Zborowskiej zrobiła jej zdjęcie. Fotografia dziecka jest hitem sieci
Córka Zosi Zborowskiej zrobiła jej zdjęcie. Fotografia dziecka jest hitem sieci
Źródło: MWMEDIA
Zosia Zborowska-Wrona opublikowała zdjęcie, które staje się hitem na Instagramie. Aktorka pokazała, jak widzi ją jej maleńka córka. Nadzieja pierwszy raz sięgnęła po aparat fotograficzny i wykonała zdjęcie mamie. Jednak to, w jaki sposób ją ukazała, rozśmiesza do łez! Perspektywa dziecka jest bardzo ciekawa. 

Zofia Zborowska-Wrona od ponad roku jest mamą dziewczynki o imieniu Nadzieja. Aktorka pokazuje w mediach społecznościowych blaski i cienie macierzyństwa. Wykazuje się dużym dystansem i humorem. Porusza też wiele kwestii dotyczących znoszenia ciąży, porodu i połogu. Gwiazda otwarcie przyznaje, że okres oczekiwania na dziecko i pierwsze tygodnie oraz miesiące po porodzie nie były usłane różami.

BEJBIS_ZBOROWSKA_MAZ
Zofia Zborowska nie chciałaby wystąpić z Andrzejem Wroną w jednym filmie. "Nie, nie, nie!"
Zofia Zborowska w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą odniosła się do debiutu filmowego Andrzeja Wrony.

Zosia Zborowska-Wrona wzruszona dziełem córki. Idealnie pokazała oblicze macierzyństwa

Wymagające chwile z dzieckiem rekompensują aktorce również zabawne zachowania córeczki. Aktorka pokazała pierwsze dzieło fotograficzne małej Nadzi. Dziewczynka uchwyciła swoją mamę w zabawnej pozie. Spójrzcie na wyraz twarzy Zosi Zborowskiej-Wrony.

Moja córeczka zrobiła mi dziś pierwszy raz zdjęcie. Pierwsze zdjęcie ever. Niesamowite jest to, jak udało jej się uchwycić wszystko, co mieści się w słowie "mama". Mój mały geniusz
- zażartowała aktorka.

Cleo, Anita Werner i Aleksandra Kwaśniewska nie mogły powstrzymać się od śmiechu, więc zamieściły w komentarzach tylko emotikony płaczących ze śmiechu buziek.

"Nadziejka już od małego wykazuje się humorem rodziców" - ocenili fani.

 "Uwielbiam Cię Zośka i całą Twoją szaloną rodzinkę!" - napisała kolejna osoba.

Zosia Zborowska-Wrona wróciła do pracy w teatrze. Gdzie można ją zobaczyć?

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Aktorka pochwaliła się powrotem na scenę teatralną. 11 listopada odbyła się premiera sztuki z jej udziałem. Zosia Zborowska-Wrona zagrała w spektaklu pt. "Nic się nie stało". Wcieliła się w piłkarkę. W obsadzie jest jedyną kobietą. U jej boku zobaczymy: Macieja Zakościelnego, Jakuba Sasaka, Piotra Żurawskiego, Marcina Korcza, Jędrzeja Hycnara i Piotra Głowackiego.

"Niezwykle zabawna, ale i poruszająca historia będąca pretekstem do przypomnienia uniwersalnych wartości, jak wspólnota, przyjaźń, honor, fair play, pasja i patriotyzm..." - zachęca do obejrzenia spektaklu teatr Garnizon Sztuki.

Zosia Zborowska-Wrona zdradziła, że pomimo osłabienia odporności i zmęczenia, bardzo cieszy się na powrót do gry w teatrze. Sztukę pt. "Nic się nie stało" obejrzycie w Krakowie, Katowicach, Łodzi, Lesznie, Częstochowie i Wrocławiu - to potwierdzone miasta.

Aktorka wyznała, jak czuła się po premierze.

Zajebi**ie. Głównie dlatego, że totalnie nie dałam się ponieść premierowym emocjom. Po 3,4 latach przerwy w graniu to dla mnie duży sukces
- napisała na InstaStories.
Zosia Zborowska wróciła do pracy w teatrze
Zosia Zborowska wróciła do pracy w teatrze
Źródło: Instagram @zborowskazofia

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości