Courteney Cox świętuje 10. urodziny córki. To niesamowite jak się zmieniła Coco Riley

Courteney Cox
Courteney Cox świętuje urodziny córki - Coco Riley
Źródło: Getty Images
Aktorka znana z serialu "Przyjaciele" świętuje pełnoletność córki. Coco Riley skończyła właśnie 18 lat. Dumna mama opublikowała w mediach społecznościowych ich wspólne zdjęcie. W kilka chwil pod postem pojawiły się tysiące komentarzy i życzeń od internautów.

Coco Riley urodziła się 13 czerwca 2004 roku. Od kilku lat, córka aktorki systematycznie pojawia się w mediach społecznościowych. Niemal za każdym razem jej zdjęcia i filmy z mamą wywołują ogromny zachwyt i radość wśród obserwatorów Courteney Cox. Panie są do siebie wyjątkowo podobne. 

Courteney Cox obchodzi 18. urodziny córki

Courteney Cox za pośrednictwem profilu na Instagramie złożyła życzenia swojej ukochanej córce i pokazała ich wspólną fotografię. Fani śledzący losy gwiazdy "Przyjaciół" i jej rodziny mogli obserwować, jak przez lata zmieniała się dorosła już Coco Riley. 

"Wszystkiego najlepszego z okazji 18. urodzin Coco! Jestem taka dumna, że mogę być Twoją mamą. Jesteś odważna, mądra, głęboka, zabawna, wyjątkowa i piękna, o największym sercu. Nie mogę się doczekać, co będzie dalej. Kocham Cię" - napisała na swoim profilu na Instagramie aktorka. 

Gala rozdania nagród Orły 2022 - wywiady z gwiazdami
Gala rozdania nagród Orły 2022 - wywiady z gwiazdami
Źródło: "Co Za Tydzień"

Courteney Cox - rodzina i życie prywatne

Courteney Cox to jedna z najbardziej znanych aktorek Hollywood. Światową sławę przyniosła jej rola w kultowym serialu "Przyjaciele". Na szklanym ekranie zaczęła występować już w 1984 roku, a kilka lat później zdobiła okładki największych gazet. W 1999 roku artystka poślubiła aktora, reżysera i producenta filmowego Davida Arguette’a. Niestety, po wielu wspólnie spędzonych latach, w 2013 roku zdecydowali o rozwodzie. Mimo decyzji o rozstaniu para wspólnie wychowywała córkę. 

Obecnie Courteney Cox jest w związku z gitarzystą "Snow Patrol", Johnnym McDaidem. Para dzieli swój czas między obie strony Atlantyku i, jak mówi aktorka, planuje małżeństwa. Jest również bliską przyjaciółką piosenkarza Eda Sheerana, z którym często publikuje zdjęcia i filmy w popularnych serwisach internetowych. 

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło: people.com

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości