Agnieszka, Dorota i Patrycja świętują przyszłe rozwody. Mężowie skomentowali [TYLKO U NAS]

Agnieszka, Dorota i Patrycja ze "ŚOPW" w sukniach ślubnych nawiązują do sceny z serialu "Przyjaciele"
Agnieszka, Dorota i Patrycja ze "ŚOPW" w sukniach ślubnych nawiązują do sceny z serialu "Przyjaciele"
Źródło: Instagram @malamizii
Agnieszka Miezianko z 7. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zaprosiła do swojego nowego mieszkania Patrycję i Dorotę. Kobiety zorganizowały transmisję na żywo na Instagramie, w której odpowiadały na pytania fanów. Miały na sobie swoje suknie ślubne i były w szampańskim humorze. Co na to ich mężowie? Zapytaliśmy Kamila, Piotra i Adama o ich odczucia.

Agnieszka zaprosiła pozostałe uczestniczki 7. edycji "ŚOPW" do Białegostoku. Bohaterki telewizyjnego show odtworzyły scenę z kultowego amerykańskiego serialu "Przyjaciele", w której postacie grane przez Jennifer Aniston, Courteney Cox i Lisę Kudrow w sukniach ślubnych popijały piwa z butelki i zajadały się popcornem. Uczestniczki "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zrobiły podobnie, ale zamiast piwa trzymają w dłoniach butelki z winem.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Agnieszka, Patrycja i Dorota w sukniach ślubnych zbliżają się do rozwodów

Agnieszka opublikowała na Instagramie kilka zdjęć, na których możemy podziwiać piękne mężatki w ich ślubnych sukniach. Uczestniczki show nadal formalnie są w małżeństwie. Czekają teraz na sprawy rozwodowe.

"Coś jak rozwodowe, ale jeszcze nie. W ten weekend świętujemy, że będziemy miały rozwody. Już mamy własnych prawników" - podpisała zdjęcia Agnieszka.

Internauci byli zachwyceni pomysłem dziewczyn. Pod postem Agnieszki pojawiło się mnóstwo komentarzy i reakcji na zdjęcia pięknych panien młodych.

"Uciekające panny młode. No rewelacja po prostu" - czytamy w komentarzach.

"Rewelacyjne fotki. Wszystko jeszcze przed wami. Wszystko w życiu jest po coś, a przyszłość będzie taka, o jakiej będziemy marzyć" - zareagował ktoś inny.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Piotr spotyka się z inną uczestniczką show?
"Ślub od pierwszego wejrzenia". Piotr odpowiedział na pytania od fanów. Jego serce jest już zajęte?
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"ŚOPW". Kamil, Piotr i Adam komentują spotkanie swoich żon

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Większość fanów "ŚOPW" doceniła dystans Agnieszki, Patrycji i Doroty. Zapytaliśmy ich mężów, czy uważają tak samo. Panowie nie oglądali transmisji swoich żon, ale odnieśli się do ich wspólnego zdjęcia w sukniach ślubnych.

- Widziałem zdjęcie w sukniach ślubnych - ciekawy pomysł, a czy to świadczy o dystansie - chyba tak, ale trzeba zapytać Doroty, Agnieszki bądź Patrycji - powiedział Kamil w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl.

Kamil dodał, że od jakiegoś czasu ma kontakt z Adamem, który odpowiedział krótko na nasze pytanie.

- Przyznaję, że pomysł z sukniami nawet śmieszny - powiedział mąż Patrycji.

O dłuższą wypowiedź pokusił się Piotr, czyli mąż Doroty. Uczestnik 7. edycji zdradził, że dziewczyny od samego początku znalazły wspólny język i dobrze się przy sobie czuły. Jeszcze raz podkreślił, z jakim założeniem cała szóstka poszła do programu.

- Live mi umknął, bo nie było mnie w tym czasie w domu, ale widziałem z niego zdjęcia. Akurat w moim odczuciu świadczy to o dystansie, głównie dlatego, że znam ogólne zdanie dziewczyn w tej sprawie. Szły do programu z założeniem, że małżeństwo się uda. Wszyscy szliśmy, ale skoro sprawy się potoczyły tak, a nie inaczej, to teraz każdy spędza ten czas "po" w taki sposób, jaki uważa za słuszny. Dziewczyny się już wcześniej spotkały, złapały fajny kontakt, więc chcą to kontynuować i efektem jest m.in. ten oryginalny pomysł - wyznał.

W rozmowie z Kaliną Szymankiewicz z cozatydzien.tvn.pl zdradził, czy ma kontakt z Adamem i Kamilem.

- Z chłopakami z tego co wiem, zobaczymy się w najbliższym czasie, ale ogólnie raczej każdy spędza czas na swój własny sposób. Ja jestem zawsze otwarty, żeby porozmawiać z innymi uczestnikami, choć może jakoś specjalnie sam z siebie tego kontaktu nie szukam, bo jestem nauczony radzenia sobie ze wszelkimi przeżyciami w pojedynkę i skoro nie ma przy mnie żony, to po prostu dalej jest tak jak było wcześniej - dodał.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło: Instagram Agnieszka Miezianko/cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: Instagram @malamizii

podziel się:

Pozostałe wiadomości