Cristiano Ronaldo pokazał 12-letniego syna. Mimo młodego wieku jest już bardzo umięśniony

Cristiano Ronaldo z synem Cristiano Ronaldo Juniorem w 2015 roku
Cristiano Ronaldo z synem Cristiano Ronaldo Juniorem w 2015 roku
Źródło: Ian Gavan/Getty Images
Cristiano Ronaldo jest dumnym ojcem piątki dzieci, a teraz pochwalił się zdjęciem ze swoim najstarszym synem. Cristiano Ronaldo Junior ma dopiero 12 lat, a jego muskulatura jest już imponująca. Fani nie mają wątpliwości, że chłopiec pójdzie w ślady sławnego taty.

Cristiano Ronaldo zawsze chciał mieć dużą rodzinę. Jeden z najpopularniejszych piłkarzy długo nie mógł znaleźć stałej partnerki, więc w spełnieniu tego marzenia początkowo pomagała mu surogatka, która 12 lat temu urodziła jego pierwsze dziecko. Gwiazdor doczekał się w ten sposób jeszcze dwóch pociech, a dwójkę kolejnych dzieci urodziła jego ukochana Georginia Rodriguez.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Cristiano Ronaldo pokazał zdjęcie z najstarszym synem

Cristiano Ronaldo bardzo wczuwa się w rolę ojca i otacza całą piątkę swoich dzieci należytą opieką. Piłkarz, chociaż jest bardzo zapracowany, nie odpuszcza czasu dla rodziny, czym często chwali się na swoim koncie na Instagramie. Ostatnio gwiazdor opublikował zdjęcie ze swoim najstarszym synem. 12-letni Cristiano Ronaldo Junior idzie w ślady sławnego taty i trenuje pod jego okiem, co widać też po jego sylwetce. Chłopiec, mimo młodego wieku, jest już bowiem dobrze umięśniony, a na jego klatce piersiowej widać "sześciopak".

Dumny piłkarz podpisał fotografię jednym zdaniem i dał tym samym do zrozumienia, że razem z synem właśnie zakończył serię ćwiczeń.

"Czas na regenerację z moim synem" - napisał Cristiano Ronaldo.

Fani byli zachwyceni i od razu zauważyli, że nastolatek jest młodszą wersją sławnego sportowca i prawdopodobnie też jego następcą.

"Teraźniejszość i przyszłość";

"Uwielbiam was";

"Jaki ojciec, taki syn" - czytamy w komentarzach.

Sylwia Graff z "Żon Miami" wspomina jak wyglądało pierwsze spotkanie jej syna z nowym partnerem
Bohaterka programu "Żony Miami" opowiedziała jak wspomina pierwsze wspólne chwile z nowym partnerem i swoim synkiem
Źródło: Bohaterka "Żon Miami" opowiedziała szczegóły pierwszego spotkania syna z nowym partnerem

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez stracili dziecko

Cristiano Ronaldo ma obecnie piątkę dzieci, ale powinien mieć szóstkę. Prawie rok temu piłkarz i Georginia Rodriguez pochwalili się, że spodziewają się bliźniąt. Modelka relacjonowała przebieg ciąży w sieci i nic nie zwiastowało kłopotów. Te przyszły dopiero przy samym porodzie.

Ta jedna z najszczęśliwszych chwil w życiu pary została bowiem przyćmiona przez tragedię. Georginia Rodriguez wydała na świat dwójkę dzieci: dziewczynkę i chłopca. Niestety syn celebrytów zmarł w trakcie akcji porodowej. Załamani rodzice wydali w tej sprawie oświadczenie na instagramowych kontach.

"Z najgłębszym smutkiem informujemy, że nasz synek odszedł. To największy ból, jaki mogą czuć rodzice. Tylko narodziny naszej córeczki dają nam siłę, by odczuwać szczęście i nadzieję. Serdecznie dziękujemy lekarzom i pielęgniarkom za wszelką opiekę i wsparcie. Jesteśmy zdruzgotani i prosimy o prywatność w tym bardzo trudnym czasie. Nasz synu, jesteś naszym aniołem. Zawsze będziemy cię kochać" - pisali.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: Ian Gavan/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości