Czesław Mozil zdradził przepis na udany związek. "Balowaliśmy i biegaliśmy na bieżni"

Autor:
Dagmara
Olszewska
Reporter:
Kalina Szymankiewicz
Czesław Mozil

Czesław Mozil dołączył niedawno do obsady "Lego Masters". W rozmowie z Kaliną Szymankiewicz zdradził z kolei tajemnicę budowania swojego związku. Okazuje się, że jednym z najważniejszych elementów ich relacji jest wspólne podróżowanie i przyjaźń. Czym lubi zaskakiwać ukochaną?

Czesław Mozil niedługo będzie obchodził 6. rocznicę ślubu. Jego ukochana to Dorota Zielińska projektantka, stylistka i wspólniczka biznesowa muzyka. Gwiazdor w rozmowie z nami wyjaśnił, w czym tkwi sekret jego udanej relacji. 

Czesław Mozil o tajemnicach udanego związku
Czesław Mozil o tajemnicach udanego związku Czesław Mozil szczerze o partnerce, podróżach i pandemii Covid-19

Czesław Mozil o małżeństwie

 Czesław Mozil dołączył niedawno do obsady programu "Lego Masters". Podczas nagrań do jednego z odcinków podzielił się z Kaliną Szymankiewicz anegdotami z życia i przepisem na udane i zgodne małżeństwo. 

- Przepisy na udane małżeństwo mamy różne. Uwielbiamy podróżować. Mamy to szczęście, że nasze zawody nam na to pozwalają. Spędzam około 100 dni w roku poza domem. Koncertuję, nagrywam i czasami jest fajnie się rozstać, żeby móc zatęsknić i do siebie wrócić po kilku dniach. Bez podróży chyba byśmy nie dali rady - wyznał.

Gwiazdor w wywiadzie wyjaśnił, że to on odpowiada w domu za organizowanie kolejnych wojaży. Która z podróży należała do najbardziej zaskakujących i satysfakcjonujących? 

- Pamiętam, że kiedyś polecieliśmy do Dubaju na 1,5 dnia tylko dlatego, żeby móc tanim lotem polecieć do Omanu. Z Omanu do Indii z Indii do Bangkoku i do Singapuru. Lubimy sobie tak podróżować, że jesteśmy w danym mieście 2 czy 3 dni. Nie lubimy zwiedzać muzeów. Zwiedzamy knajpy i restauracje i mieszamy się z lokalsami. Wychodzi nam to bardzo fajnie, a że oboje lubimy odpoczywać, ale też mocno imprezować, no to cóż - tak przetrwaliśmy pandemię - wyjaśnił. 

Czesław Mozil o miłości i pandemii

Czesław Mozil w rozmowie z Kaliną Szymankiewicz zadeklarował, że przyjaźń i wspólne zainteresowania sprawiły, że jego małżeństwo nie przechodziło kryzysu podczas pandemii. Jakie hobby pomogło przetrwać im ten trudny czas? 

- Mamy dużo znajomych par, które rozstały się w okresie pandemii. To jest bardzo trudne, gdy rozmawiasz ze swoją żoną 40 minut dziennie, przychodzi pandemia i musisz to robić częściej. My nie mamy tego problemu, uwielbiamy ze sobą rozmawiać, a jeszcze mamy słabość do dobrego wina. Jeśli się lubi ze swoją żoną rozmawiać, to wino pomaga i my tak przetrwaliśmy pandemię. Balowaliśmy i biegaliśmy na bieżni. Bez tej bieżni naszej to by było ciężko - wyznał.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Dagmara Olszewska

Reporter: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości