Czwarte dziecko Johna Legenda i Chrissy Teigen już na świecie. Znamy imię

Chrissy Teigen, John Legend
Czwarte dziecko Johna Legenda i Chrissy Teigen na świecie
Źródło: Getty Images
John Legend i Chrissy Teigen powitali na świecie swoje czwarte dziecko. Maleństwo przyszło na świat 28 czerwca 2023 roku. Jakiś czas temu para przeżyła ogromną tragedię.

John Legend to znany piosenkarz i laureat wielu prestiżowych wyróżnień muzycznych. Chrissy Teigen jest modelką i popularną postacią telewizyjną. Para ma obecnie czworo dzieci. Po narodzinach Luny i Milesa zakochani podjęli decyzję o powiększeniu rodzin, jednak ciąża kobiety niestety zakończyła się tragicznie. Potem doczekali się jeszcze córki Esti.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Marieta Żukowska o przyszłości córki. "Jest bardzo zdolna"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

John Legend i Chrissy Teigen powitali na świecie kolejne dziecko

John Legend i Chrissy Teigen nie mają za sobą łatwego czasu. Kilka miesięcy temu, aby ocalić życie, modelka była zmuszona przerwać ciążę. Dziecko, którego nie udało się uratować, otrzymało imię Jack. Para z dumą nazywała siebie rodzicami trójki dzieci, pomimo tragicznej straty. O swoim bólu opowiedzieli w mediach społecznościowych.

"Jesteśmy w szoku i odczuwamy ogromny ból, o jakim tylko słyszeliśmy, ale jakiego nigdy wcześniej nie czuliśmy. Nie byliśmy w stanie zatrzymać krwawienia i podać dziecku potrzebnych mu płynów, mimo przetaczania krwi. To po prostu nie wystarczyło. (…) Jack tak ciężko walczył, by być częścią naszej małej rodziny. I będzie nią, na zawsze" – napisali.

Pomimo tej strasznej sytuacji, John Legend i Chrissy Teigen postanowili spróbować ponownie, a pół roku temu przyszła na świat ich córka Esti. Zakochani tym razem skorzystali z pomocy surogatki, która urodziła ich czwarte dziecko 28 czerwca 2023 r. Chłopiec został nazwany Alexander Stephens, na cześć surogatki, która ma na imię Alexandra. Zakochani nie ukrywają, że narodziny potomka to dla nich prawdziwy cud, a swoim szczęściem podzielili się na Instagramie.

"Alexander Stephens, nasza nowa miłość" - napisali.

John Legend i Chrissy Teigen o przeżyciu utraty dziecka

W 2020 r. światem rozrywki wstrząsnęła smutna wiadomość. Chrissy Teigen, która wcześniej dzieliła się informacjami o zagrożeniu swojej ciąży, doświadczyła utraty dziecka. Modelka na jakiś czas wycofała się z mediów społecznościowych, a kiedy powróciła, jej pierwszy wpis był poświęcony traumie, z którą musiała się zmierzyć. Gwiazda, znana ze swojej szczerości i otwartości na temat swojego życia prywatnego, wykorzystała platformę do podzielenia się swoim bólem i doświadczeniem, dając tym samym głos wszystkim matkom, które doświadczyły podobnej straty.

"Jestem przepełniona żalem, że nie zobaczyłam jego twarzy, kiedy się urodził. Tak bardzo bałam się, że zobaczę go znów w moich koszmarach, że zapomniałam, że mogę zobaczyć go w swoich snach. Codziennie cierpię przez wyrzuty sumienia. Ten miesiąc to straszne przypomnienie i szczerze mówiąc, myślałam, że najgorsze minęło, ale myślę, że życie i emocje nie są zapisane w żadnym harmonogramie. Kocham cię, Jack. Tak bardzo za tobą tęsknię" - napisała.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości