Damian Michałowski o relacji z Pauliną Krupińską. Zdradził, czy ich rodziny się przyjaźnią

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Reporter:
Urszula Grabowska
Damian Michałowski o przyjaźni z Pauliną Krupińską

Damian Michałowski i Paulina Krupińska od prawie trzech lat są prowadzącymi program "Dzień dobry TVN". Jakiś czas temu w rozmowie z nami Damian Michałowski opisał swoją relację z prezenterką. Wyjaśnił, czy według niego przyjaźnie w show-biznesie są prawdziwe i co łączy go z ekranową partnerką.

Damian Michałowski i Paulina Krupińska od marca 2020 r. zostali prowadzącymi programu "Dzień dobry TVN". Dziennikarz i żona Sebastiana Karpiela-Bułecki szybko zyskali sympatię widzów. Damian Michałowski i Paulina Krupińska są do siebie podobni również na gruncie prywatnym.

Damian Michałowski o relacji z Pauliną Krupińską

Oboje nie lubią mówić w mediach o swoich bliskich i o relacji z rodziną. Ostatnio jednak Damian Michałowski w rozmowie z nami zrobił wyjątek i opowiedział o relacji, jaka łączy go z Pauliną Krupińską.

Dziennikarz zaznaczył, że funkcjonując w świecie mediów, nie trzeba być negatywnie nastawionym do drugiej osoby i wiecznie z nią konkurować.

- Nie trzeba być piranią, która dorywa się do drugiej i ją zjada. Kompletnie tego nie rozumiem, jestem z boku, co pewnie też w wielu przypadkach nie pozwoliło mi rozwinąć skrzydeł, tam, gdzie mógłbym, ale dało mi bardzo dużo, tam, gdzie jest to możliwe — powiedział prowadzący.

Rodziny prezenterów poznały się kilka miesięcy temu. Jaki mają kontakt?

Damian Michałowski opowiedział o swojej relacji z Pauliną Krupińską.

- Z Paulą dogadujemy się naprawdę świetnie, uważam, że jest to najlepsza prowadząca, jaka mogła mi się trafić i że tworzymy naprawdę zgrany duet. Nawet jeśli różnimy się w podejściu do jakiegoś tematu, to jest to ładne różnienie się. Każdy siebie wysłucha i wyciągamy z tego jakąś mądrość. Nie wyobrażam sobie, że mógłbym z kimś innym prowadzić ten program. Robiłem już zastępstwa z prawie wszystkimi kobietami z naszego grona prowadzących, oprócz Agnieszki, Ewy i teraz Małgosi. Ze wszystkimi się dobrze dogaduję i bardzo przyjemnie mi jest z nimi prowadzić program, ale Paula to jest taka partnerka, z którą można konie kraść i jestem jej pewny, a to jest szalenie istotne w duecie — wyznał Damian Michałowski.

Co ciekawe, dziennikarz zdradził, że dopiero kilka miesięcy temu rodzina Pauliny Krupińskiej i jego miała okazję się poznać. Opowiedział, o tym spotkaniu.

- Ważne jest, żeby się nie ścigać między sobą, bo my tam jesteśmy jako jedność. Paulina jest piekielnie pokorna, jest szybko uczącą się osobą i tak mądrą życiowo. My przez prawie 3 lata, które się znamy, nie spotkaliśmy się prywatnie z rodzinami ani razu, aż do tych wakacji. To było świetne spotkanie. Tak dobrze nam ono wyszło, że postanowiliśmy je powtórzyć. Dwa dni później znowu się spotkaliśmy we Włoszech, zupełnie przypadkowo. Paula z Sebastianem i dzieciakami wsiedli do samochodu i przyjechali do nas 80 km. Zrobiliśmy urodziny Henia, bawiliśmy się rewelacyjnie — mówił Damian Michałowski w rozmowie z nami.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Reporter: Urszula Grabowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości