Damian Michałowski

Bal Fundacji TVN to jedno z największych i najbardziej prestiżowych wydarzeń charytatywnych w Polsce. W tym roku impreza odbywała się pod nazwą Bal Nocy Letniej. Tym razem zbierano fundusze na budowę pierwszego w Polsce Centrum Psychiatrii i Onkologii Dzieci i Młodzieży, które powstaje na terenie Centrum Zdrowia Dziecka.

Damian Michałowski jest nie tylko dziennikarzem, ale przede wszystkim ojcem, co podkreśla w wielu wywiadach. W rozmowie z Urszulą Grabowską opowiedział o blaskach i cieniach bycia tatą oraz o tym, jak wygląda współczesne ojcostwo.

Damian Michałowski jest jednym z prowadzących "Dzień Dobry TVN". Wraz z Pauliną Krupińską towarzyszą widzom porannego pasma stacji TVN. Dziennikarz jest aktywny w mediach społecznościowych. Niedawno opublikował zdjęcie paragonu z jednej z kawiarni. Wysokość rachunku zawdzięcza dzieciom.

Damian Michałowski jest prowadzącym "Dzień dobry TVN". Prezenter ma dziś prawdziwy powód do świętowania. Na Instagramie dodał post, w którym zdradził, że właśnie kończy 34 lata. Jak spędzi ten czas?

Damian Michałowski ostatnio miał stłuczkę na drodze, o czym opowiedział na Instagramie. Okazuje się, że nie był to jednak typowy przypadek, a wszystko działo się w bardzo dziwnych okolicznościach. Dziennikarz przestrzegł fanów, że właśnie w takich chwilach często dochodzi do kradzieży samochodów.

Za nami drugi wieczór pełen emocji na TOP OF THE TOP Sopot Festival. Koncert, którego zwieńczeniem było przyznanie legendarnej już nagrody Bursztynowego Słowika, poprowadzili: Agnieszka Woźniak-Starak, Gabi Drzewiecka, Damian Michałowski oraz Olivier Janiak. Na scenie zaprezentowały się największe polskie gwiazdy, a niektóre z nich postawiły na bardzo nietypowe stylizacje.

Za nami polska premiera filmu "Elvis". Podczas oficjalnej, pierwszej projekcji w naszym kraju w Kinie Helios zjawiło się wiele gwiazd, a wśród nich między innymi Agnieszka Woźniak-Starak, Daria Ładocha, Paulina Krupińska czy też Rafał Zawierucha, który dobrze się zna z odtwórcą tytułowej postaci, Austinem Butlerem. "Pamiętam jego radość i szczęście" - wspominał moment, w którym jego sławny kolega pochwalił mu się otrzymaniem głównej roli w produkcji wytwórni Warner Bros. Pictures.

Gwiazdy miały okazję zobaczyć najnowsze dzieło Baza Luhrmanna. Na przedpremierowym pokazie filmu "Elvis" pojawili się m.in. Agnieszka Woźniak-Starak, Rafał Zawierucha i Paulina Krupińska. Na jakie stylizacje postawili? Zobaczcie sami!

Damian Michałowski to jeden z najbardziej znanych i lubianych prezenterów w Polsce. Systematycznie gości na ekranach telewizorów jako współprowadzący "Dzień Dobry TVN". Dziennikarz znany jest także z opiekuńczości i miłości, którą darzy swoje dzieci, co w dodatku chętnie relacjonuje w mediach społecznościowych. Zdjęcie, które zamieścił niedawno na Instagramie, wyjątkowo przypadło do gustu internautom.

Damian Michałowski to jeden z prowadzących "Dzień Dobry TVN". Niedawno za pośrednictwem mediów społecznościowych opublikował zdjęcia obrazujące trudy rodzicielstwa. Na szczęście z pomocą przyszli internauci, którzy pokazali sposób na zwiększenie bezpieczeństw i komfortu rodziców i dzieci.

Damian Michałowski, podobnie jak wielu Polaków, przyjął do swojego domu rodzinę z Ukrainy. W rozmowie z nami opowiedział o pierwszych dniach z nowymi lokatorami i wyjaśnił, że nie można na siłę narzucać im swojego rytmu dnia. "Do tego trzeba dojrzeć" - powiedział.

Damian Michałowski przez wiele lat związany był z radiem, to tam prowadził audycje i kontaktował się z widzami. Od 2020 r. pojawia się także na antenie TVN w programie porannym Dzień Dobry TVN, który współprowadzi w parze z Pauliną Krupińską-Karpiel. Prywatnie jest mężem i ojcem dwójki dzieci. 

Program Dzień Dobry TVN towarzyszy widzom każdego dnia, od poniedziałku do niedzieli. Jest pięć par prowadzących, którzy pojawiają się w studiu i prowadzą z gośćmi interesujące rozmowy na przeróżne tematy. Są to zarówno eksperci, gwiazdy ze świata show-biznesu, jak i inspirujący ludzie czyniący dobro albo zachęcający do inspirujących działań.